Mikrotik RouterBoard S+31DLC10D Moduł SFP+ 10G SM LC, 10km, 1310nm
Symbol produktu: S+31DLC10D
PM: Grzegorz Bandzarewicz
  • Cena poglądowa - produkt nie dostępny aktualnie w magazynie.
Magazyn Il. w mag. Il. dostępna Il. alokowana Il. zam. u dostawcy
Cena SRP netto
416,77 zł
Dane podstawowe
Nazwa produktuMikrotik RouterBoard S+31DLC10D Moduł SFP+ 10G SM LC, 10km, 1310nm
Numer produktuS+31DLC10D
Szablon specyfikacji-
Warunki gwarancjiW12M Gwarancja 12 mies.
Hierarchia wg TYPU
  • Sieci komputerowe
  • Switche
  • Akcesoria
Hierarchia wg PRODUCENTA
  • Mikrotik
  • Moduły SFP
Nazwa Typ dokumentu Opis
S+31DLC10D karta katalogowapdfS+31DLC10D karta katalogowa