Typy
Loading...
Atrybuty
Produkty
Lp Obrazek
1.
Loading... TG-Net IEEE 802.3af FastEthernet PoE Spl
PD501-12V-15W 20,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net IEEE 802.3af FastEthernet PoE Spl
2.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 8 x 1000BaseT, 2 x SFP
S3500-10G-2F 110,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 8 x 1000BaseT, 2 x SFP
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 10"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 10"
3.
Loading... TG-Net GbE Unmanaged Switch 8 x 1000Base T
S1700D-8G 39,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Unmanaged Switch 8 x 1000Base T
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: Desktop
4.
Loading... TG-Net L3 10G Switch 24*1000 Base-T port 4*10G SFP+ ports fixed
S5500E-24G-4TF 760,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net L3 10G Switch 24*1000 Base-T port 4*10G SFP+...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 28 szt.
  • Warstwa przełączania: 3
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 28 szt. ,Warstwa przełączania: 3 ,Typ obudowy: rack 19"
5.
Loading... TG-Net L3 Core Switch 48*10/100/1000 Bas e-T 4*10G SFP+ ports fixed
S5500E-48G-4TF 999,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net L3 Core Switch 48*10/100/1000 Bas e-T 4*10G...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt.
  • Warstwa przełączania: 3
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt. ,Warstwa przełączania: 3 ,Typ obudowy: rack 19"
6.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 24 x 1000MBase T, 2 x SFP
S3500-26G-2F 220,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 24 x 1000MBase T, 2 x SFP
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 26 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 26 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 19"
7.
Loading... TG-Net GbE Smart Switch 8 x 1000BaseT, 2 x SFP
S2100-10G-2F 120,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Smart Switch 8 x 1000BaseT, 2 x SFP
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: 1
  • Typ obudowy: rack 10"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: 1 ,Typ obudowy: rack 10"
8.
Loading... TG-Net IEEE 802.3af Gigabit PoE Splitter
PD501G-12V-15W 20,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net IEEE 802.3af Gigabit PoE Splitter
9.
Loading... TG-Net wkładka światłowodowa SFP, 1000Ba seLX (LC), SM1310
SFP-GE-LX-SM1310 48,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net wkładka światłowodowa SFP, 1000Ba seLX (LC),...
10.
Loading... TG-Net Switch 4*/10/100/1000 Base-T
S5500-28G-4TF 1 620,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Switch 4*/10/100/1000 Base-T
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: 3
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: 3 ,Typ obudowy: rack 19"
11.
Loading... TG-Net IEEE 802.3af/at Gigabit PoE Split
PD501G-12V-30W 22,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net IEEE 802.3af/at Gigabit PoE Split
12.
Loading... TG-Net GbE Smart Switch 24 x 1000BaseT, 2 x SFP
S2100-26G-2F-V3 225,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Smart Switch 24 x 1000BaseT, 2 x SFP
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 10"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 10"
13.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 48 1000MBaseT, 4 x SFP
S3500-52G-4F 459,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 48 1000MBaseT, 4 x SFP
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 19"
14.
Loading... TG-Net Switch 4*10/100/1000 Base-T
S5500-28F-4TF-L3 1 690,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Switch 4*10/100/1000 Base-T
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Warstwa przełączania: 3
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Warstwa przełączania: 3 ,Typ obudowy: rack 19"
15.
Loading... TG-Net Redundant modular power supply fo r S6200E/S5500E Switches FWR-AC-72
FWR-AC-72 77,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Redundant modular power supply fo r S6200E/S5500E...
16.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 24 x 1000BaseT , 4 x SFP, 10GbE option
S5300-28G-4TF 605,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 24 x 1000BaseT , 4 x SFP,...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: L2+
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: L2+ ,Typ obudowy: rack 19"
17.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 24 x SFP, 8 x 1000BaseT
S5300-32F-4TF 449,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 24 x SFP, 8 x 1000BaseT
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 32 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: L2+
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 32 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: L2+ ,Typ obudowy: rack 19"
18.
Loading... TG-Net Switch 48*10/100/1000 Base-T
S5500-52G-4TF-L3 2 290,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Switch 48*10/100/1000 Base-T
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt.
  • Warstwa przełączania: 3
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt. ,Warstwa przełączania: 3 ,Typ obudowy: rack 19"
19.
Loading... TG-Net Redundant modular power supply fo r S6500 Switch S6500-PWR-AC-180
S6500-PWR-AC-180 235,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Redundant modular power supply fo r S6500 Switch...
20.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 48 x 1000BaseT , 4 x SFP
S5300-52G-4TF 990,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 48 x 1000BaseT , 4 x SFP
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt.
  • Warstwa przełączania: L2+
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt. ,Warstwa przełączania: L2+ ,Typ obudowy: rack 19"
21.
Loading... TG-Net Switch 4*10/100/1000 Base -T
S5500-52F-4TF-L3 2 700,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Switch 4*10/100/1000 Base -T
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 0 szt.
  • Warstwa przełączania: 3
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 0 szt. ,Warstwa przełączania: 3 ,Typ obudowy: rack 19"
22.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 48 x SFP, 4 x 1000BaseT
S5300-52F-4TF 1 090,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 48 x SFP, 4 x 1000BaseT
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt.
  • Warstwa przełączania: L2+
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt. ,Warstwa przełączania: L2+ ,Typ obudowy: rack 19"
23.
Loading... TG-Net kabel miedziany 10G/3m SFP+-10GE- CU24-3m-V4
SFP+-10GE-CU24-3m-V4 105,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net kabel miedziany 10G/3m SFP+-10GE- CU24-3m-V4
24.
Loading... TG-Net Kabel optyczny aktywny (AOC)15m S FP+-10GE-AOC-15m
SFP+-10GE-AOC-15m 256,56 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Kabel optyczny aktywny (AOC)15m S FP+-10GE-AOC-15m
25.
Loading... TG-Net GbE Unmanaged Switch 8 x 1000Base T (4 PoE)
P3008-4PoE-65W 115,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Unmanaged Switch 8 x 1000Base T (4 PoE)
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: 1
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: 1 ,Typ obudowy: Desktop
26.
Loading... TG-Net Kabel optyczny altywny (AOC) 30m SFP+-10GE-AOC-30m
SPF+-10GE-AOC-30m 281,44 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Kabel optyczny altywny (AOC) 30m SFP+-10GE-AOC-30m
27.
Loading... TG-Net L3 Switch 15*10GE SFP+ ports *10/ 100/100 Base-T ports
S6200E-15TF-8G 1 150,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net L3 Switch 15*10GE SFP+ ports *10/ 100/100 Base-T...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 19 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt.
  • Warstwa przełączania: 3
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 19 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt. ,Warstwa przełączania: 3 ,Typ obudowy: rack 19"
28.
Loading... TG-Net L3 10G Switch S6500-24TF-2QF
S6500-24TF-2QF 3 700,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net L3 10G Switch S6500-24TF-2QF
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt.
  • Warstwa przełączania: 3
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt. ,Warstwa przełączania: 3 ,Typ obudowy: rack 19"
29.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 8 x 1000BaseT (4 PoE)
P3008M-4PoE-65W 148,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 8 x 1000BaseT (4 PoE)
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 10"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 10"
30.
Loading... TG-Net kabel optyczny wzmocniony LC/PC-L C/PC-GE-MM-3m
LC/PC-LC/PC-GE-MM-3m 9,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net kabel optyczny wzmocniony LC/PC-L C/PC-GE-MM-3m
31.
Loading... TG-Net kabel optyczny wzmocniony LC/PC-G E-MM-3m
LC/PC-GE-MM-3m 8,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net kabel optyczny wzmocniony LC/PC-G E-MM-3m
32.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 8 x 1000BaseT (8 PoE)
P3008M-8PoE-150W 380,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 8 x 1000BaseT (8 PoE)
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 10"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 10"
33.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 16 x 1000BaseT, 2 x SFP (16 PoE)
P3018M-16PoE-300W-V3 380,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 16 x 1000BaseT, 2 x SFP...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 19"
34.
Loading... TG-Net kabel optyczny wzmocniony LC/PC-O M3-10G-MM-3m
LC/PC-OM3-10GE-MM-3m 9,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net kabel optyczny wzmocniony LC/PC-O M3-10G-MM-3m
35.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 24 x 1000BaseT, 2 x SFP (24 PoE)
P3026M-24PoE-450W-V3 960,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 24 x 1000BaseT, 2 x SFP...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 19"
36.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 24 x 1000BaseT , 2 x SFP (24 PoE)
P3026M-24PoE-450W-V4 445,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 24 x 1000BaseT , 2 x SFP...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 19"
37.
Loading... TG-Net Moduł do przełacznika  2*10G S550 0-2SFP+
S5500-2SFP+ 369,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Moduł do przełacznika 2*10G S550 0-2SFP+
38.
Loading... TG-Net 1-Port PoE Output Injector
PSE501G-30W-V2 82,76 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net 1-Port PoE Output Injector
39.
Loading... TG-Net Moduł do przełacznika 1*10G S5500 -1SFP+
S5500-1SFP+ 226,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Moduł do przełacznika 1*10G S5500 -1SFP+