Typy
Loading...
Atrybuty
Produkty
Lp Obrazek
1.
Loading... TP-Link TL-SG2008 Smart Switch 8x10/100/ 1000 MBps
TL-SG2008 201,17 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG2008 Smart Switch 8x10/100/ 1000 MBps
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: desktop
2.
Loading... TP-Link TL-SF1005D Switch 5x10/100Mbps
TL-SF1005D 23,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1005D Switch 5x10/100Mbps
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
3.
Loading... TP-Link T2600G-28TS (TL-SG3424) 24GbE L2 Managed Switch 4SFP
T2600G-28TS 678,36 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T2600G-28TS (TL-SG3424) 24GbE L2 Managed Switch...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
4.
Loading... TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC
TL-SM311LM 130,99 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC
5.
Loading... TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC
TL-SM311LS 145,03 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC
6.
Loading... TP-Link TL-SG3210 8-Port Gigabit L2 2SFP
TL-SG3210 278,95 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG3210 8-Port Gigabit L2 2SFP
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
7.
Loading... TP-Link TL-SF1008D Switch 8x10/100Mbps
TL-SF1008D 29,94 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1008D Switch 8x10/100Mbps
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
8.
Loading... TP-Link TL-SG105E Easy Switch 5p GbE des ktop
TL-SG105E 73,12 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG105E Easy Switch 5p GbE des ktop
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: desktop
9.
Loading... TP-Link TL-SF1008P Switch 8p 10/100 PoE 4 Port
TL-SF1008P 150,53 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1008P Switch 8p 10/100 PoE 4 Port
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
10.
Loading... TP-Link TL-SG1016DE Easy Smart 16p GbE
TL-SG1016DE 302,22 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1016DE Easy Smart 16p GbE
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: desktop
11.
Loading... TP-Link TL-SM321A SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
TL-SM321A 201,17 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SM321A SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
12.
Loading... TP-Link Switch T2600G-52TS (TL-SG3452) 4 8-Port Gigabit L2 Managed, 4 SFP Slots
T2600G-52TS 1 403,51 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link Switch T2600G-52TS (TL-SG3452) 4 8-Port Gigabit...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
13.
Loading... TP-Link TL-SL3428 24-Port 10/100Mbp 4GbE
TL-SL3428 575,44 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SL3428 24-Port 10/100Mbp 4GbE
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
14.
Loading... TP-Link TL-SM321B SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
TL-SM321B 98,24 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SM321B SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
15.
Loading... TP-Link T1600G-28TS Switch Smart 24p GbE 4 SFP, TL-SG2424
T1600G-28TS 505,26 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T1600G-28TS Switch Smart 24p GbE 4 SFP, TL-SG2424
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
16.
Loading... TP-Link TL-SG1005D Switch 5x10/100/1000
TL-SG1005D 46,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1005D Switch 5x10/100/1000
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
17.
Loading... TP-Link TL-SG1008P Switch 8p GbE PoE
TL-SG1008P 210,53 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1008P Switch 8p GbE PoE
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
18.
Loading... TP-Link TL-SG2216 16-Port Gigabit Smart
TL-SG2216 397,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG2216 16-Port Gigabit Smart
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 18 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 18 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
19.
Loading... TP-Link TL-SG3216 16-Port Gigabit L2 2 C ombo SFP
TL-SG3216 538,01 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG3216 16-Port Gigabit L2 2 C ombo SFP
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 18 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 18 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
20.
Loading... TP-Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24-Por t PoE+ Gigabit L2 4 Combo SFP
T2600G-28MPS 1 180,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24-Por t PoE+ Gigabit...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
21.
Loading... TP-Link TL-SL2428 24-Port FE + 4-Port GE Smart
TL-SL2428 397,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SL2428 24-Port FE + 4-Port GE Smart
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
22.
Loading... TP-Link TL-SG1008D Switch 8x10/100/1000
TL-SG1008D 63,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1008D Switch 8x10/100/1000
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
23.
Loading... TP-Link TL-SG1016D Switch Rack 16p GbE
TL-SG1016D 233,92 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1016D Switch Rack 16p GbE
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
24.
Loading... TP-Link TL-SG1024DE 24-Port GE Easy Smar
TL-SG1024DE 388,31 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1024DE 24-Port GE Easy Smar
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
25.
Loading... TP-Link T1600G-28PS(TL-SG2424P) 24-Port PoE Gigabit L2 + 4 SFP
T1600G-28PS 954,84 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T1600G-28PS(TL-SG2424P) 24-Port PoE Gigabit...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
26.
Loading... TP-Link TL-SL2452 48-Port 10/100Mbp 2GbE 2SFP
TL-SL2452 608,19 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SL2452 48-Port 10/100Mbp 2GbE 2SFP
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 48 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 2 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 48 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 2 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
27.
Loading... TP-Link TL-SG1024D 24p GbE Rack
TL-SG1024D 317,19 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1024D 24p GbE Rack
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
28.
Loading... TP-Link TL-SG105 Switch 5p GbE desktop
TL-SG105 62,69 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG105 Switch 5p GbE desktop
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
29.
Loading... TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) 48-Port Gigabit Smart Switch 4 SFP
T1600G-52TS 1 342,21 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) 48-Port Gigabit Smart...
30.
Loading... TP-Link TL-SG2210P 8xGIGABIT PoE, 2xSFP COMBO, 802.11af 53W, VLAN, Switch Smart
TL-SG2210P 437,69 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG2210P 8xGIGABIT PoE, 2xSFP COMBO, 802.11af...
31.
Loading... TP-Link TL-SG1048 Switch Rack
TL-SG1048 1 076,02 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1048 Switch Rack
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 48 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 48 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: rack 19"
32.
Loading... TP-Link TL-SF1024 Switch 24x10/100Mbps
TL-SF1024 159,06 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1024 Switch 24x10/100Mbps
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: rack 19"
33.
Loading... TP-Link TL-SF1016D Switch 16x10/100Mbps
TL-SF1016D 92,29 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1016D Switch 16x10/100Mbps
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
34.
Loading... TP-Link TL-SG108E Switch 8-port Gigabit, VLAN, Easy Smart Desktop
TL-SG108E 93,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG108E Switch 8-port Gigabit, VLAN, Easy...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: desktop
35.
Loading... TP-Link TL-SG108PE 8-port Gigabit Switch Easy Smart with 4-Port PoE
TL-SG108PE 240,50 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG108PE 8-port Gigabit Switch Easy Smart...
36.
Loading... TP-Link TL-SG1008PE Gigabit PoE+ switch, 8x10/100/1000
TL-SG1008PE 559,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1008PE Gigabit PoE+ switch, 8x10/100/1000
37.
Loading... TP-Link TL-SL2218 16-Port 10/100Mbps
TL-SL2218 367,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SL2218 16-Port 10/100Mbps
38.
Loading... TP-Link zasilacz TL-POE10R POE (odbiorni k) 1port, 5VDC/12VDC
TL-POE10R 53,96 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link zasilacz TL-POE10R POE (odbiorni k) 1port,...
39.
Loading... TP-Link TL-SL2428 24-Port 10/100Mbps 4-P ort Gigabit Smart Switch
TL-SL2428 485,60 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SL2428 24-Port 10/100Mbps 4-P ort Gigabit...
40.
Loading... TP-Link TL-SG1024 Switch Rack 24x10/100/ 1000Mbps
TL-SG1024 409,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1024 Switch Rack 24x10/100/ 1000Mbps
41.
Loading... TP-Link TL-SF1048 Switch Rack 48x10/100Mbps
TL-SF1048 345,39 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1048 Switch Rack 48x10/100Mbps
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 48 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 48 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 48 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 48 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: rack 19"
42.
Loading... TP-Link T1600G-52PS PoE+ 48 port GE 4-Po rt SFP Smart Switch (TL-SG2452P)
T1600G-52PS 2 008,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T1600G-52PS PoE+ 48 port GE 4-Po rt SFP Smart...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 48 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 48 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
43.
Loading... TP-Link T1500-28PCT PoE+24 port 10/100 4 -Port Gigabit Smart Switch (TL-SL2428P)
T1500-28PCT 925,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T1500-28PCT PoE+24 port 10/100 4 -Port Gigabit...
44.
Loading... TP-Link TL-SL1226 24-Port 10/100Mbps + 2 -Port Gigabit Switch
TL-SL1226 286,03 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SL1226 24-Port 10/100Mbps + 2 -Port Gigabit...
45.
Loading... TP-Link T1500G-10PS 8-Port Gigabit PoE Switch with 2 Combo SFP Slots
T1500G-10PS 331,18 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T1500G-10PS 8-Port Gigabit PoE Switch with...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: Desktop