Producenci
Typy
Loading...
Atrybuty
Produkty
Lp Obrazek
1.
Loading... Mikrotik RouterBoard S+2332LC10D Para modułów SFP 10G 10km
S+2332LC10D 1 172,51 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S+2332LC10D Para modułów SFP...
2.
Loading... Mikrotik RouterBoard S+31DLC10D Moduł SFP+ 10G SM LC, 10km, 1310nm
S+31DLC10D 480,54 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S+31DLC10D Moduł SFP+ 10G SM...
3.
Loading... Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D Moduł SFP+ 10G MM LC, 300m, 850nm
S+85DLC03D 192,21 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D Moduł SFP+ 10G MM...
4.
Loading... Mikrotik RouterBoard S+DA0001 Kabel Direct Attach 1m SFP+ 10G
S+DA0001 98,81 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S+DA0001 Kabel Direct Attach...
5.
Loading... Mikrotik RouterBoard S+DA0003 Kabel Direct Attach 3m SFP+ 10G
S+DA0003 129,75 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S+DA0003 Kabel Direct Attach...
6.
Loading... Mikrotik RouterBoard S-3553LC20D Para modułów SFP S-35LC20D + S-53LC20D
S-3553LC20D 235,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S-3553LC20D Para modułów SFP...
7.
Loading... Mikrotik RouterBoard S-31DLC20D Moduł SFP 1.25G SM LC, 20km, 1350nm
S-31DLC20D 75,37 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S-31DLC20D Moduł SFP 1.25G SM...
8.
Loading... Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D Moduł SFP 1.25G MM LC, 550m, 850nm
S-85DLC05D 57,67 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D Moduł SFP 1.25G MM...
9.
Loading... Mikrotik RouterBoard SFPONU Moduł ONU SFP GPON SC 20km
SFPONU 297,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard SFPONU Moduł ONU SFP GPON SC...
10.
Loading... Mikrotik RouterBoard S-RJ01 Moduł RJ45 SFP 10/100/1000Mbps
S-RJ01 92,26 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S-RJ01 Moduł RJ45 SFP 10/100/1000Mbps
11.
Loading... Mikrotik RouterBoard RBFTC11 Konwerter SFP, 12-57V PoE 802.3af/at ZEW
RBFTC11 138,69 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard RBFTC11 Konwerter SFP, 12-57V...