Typy
Loading...
Atrybuty
Produkty
Lp Obrazek
1.
Loading... FiberHome FH-PON-EGE GE Electrical Mod.
FH-PON-EGE 162,13 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome FH-PON-EGE GE Electrical Mod.
2.
Loading... FiberHome DC Power Supply Card
DC PWR 235,22 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome DC Power Supply Card
3.
Loading... FiberHome SFU AN5506-04-DG(U)
AN5506-04-DG(U) 323,73 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome SFU AN5506-04-DG(U)
  • Porty WAN: 1 x SC/APC Port
  • Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 1x USB 2.0
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1 x SC/APC Port ,Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 1x USB 2.0 ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
4.
Loading... FiberHome Duct PE 24J 4T6F 2.7kN G.652D Kabel do kanalizacji luźna tuba okrągły
GYFY-24-G.652D 2.7kN 2,21 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Duct PE 24J 4T6F 2.7kN G.652D Kabel do kanalizacji...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 24 J
  • Zastosowanie: Kanalizacyjny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 24 J ,Zastosowanie: Kanalizacyjny
5.
Loading... FiberHome Duct PE 48J 4T12F 2.7kN G.652D Kabel do kanalizacji luźna tuba okrągły
GYFY 48J SM 2700N 3,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Duct PE 48J 4T12F 2.7kN G.652D Kabel do...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 48 J
  • Zastosowanie: Kanalizacyjny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 48 J ,Zastosowanie: Kanalizacyjny
6.
Loading... FiberHome SFU AN5506-01-A
AN5506-01-A 145,50 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome SFU AN5506-01-A
  • Porty WAN: 1 x SC/APC Port
  • Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1 x SC/APC Port ,Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
7.
Loading... FiberHome AN5516-06  Subrack
AN5516-06 Subrack 6 115,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome AN5516-06 Subrack
8.
Loading... FiberHome SFU AN5506-04-FAT(U)
AN5506-04-FAT(U) 1 163,97 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome SFU AN5506-04-FAT(U)
  • Porty WAN: 1 x SC/APC Port
  • Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 2 x USB 2.0
  • Porty LAN: 2x FXS RJ11
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1 x SC/APC Port ,Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 2 x USB 2.0 ,Porty LAN: 2x FXS RJ11 ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
9.
Loading... FiberHome ADSS PE 12J 2T6F 2.7kN G.652D Kabel napowietrzny zewnętrzny okrągły
ADSS-12-G.652D 2.7kN 2,10 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome ADSS PE 12J 2T6F 2.7kN G.652D Kabel napowietrzny...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 12 J
  • Zastosowanie: Napowietrzny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 12 J ,Zastosowanie: Napowietrzny
10.
Loading... FiberHome FH-PON-GP-20BGPON Opt.Mod. B+ FH-PON-GP-20B MO.B+
PON-GP-20B 642,26 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome FH-PON-GP-20BGPON Opt.Mod. B+ FH-PON-GP-20B...
11.
Loading... FiberHome ADSS PE 24J 4T6F 2.7kN G.652D Kabel napowietrzny zewnętrzny okrągły
ADSS-24-G.652D 2.7kN 2,21 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome ADSS PE 24J 4T6F 2.7kN G.652D Kabel napowietrzny...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 24 J
  • Zastosowanie: Napowietrzny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 24 J ,Zastosowanie: Napowietrzny
12.
Loading... FiberHome SFU AN5506-04-FG(U)
AN5506-04-FG(U) 349,18 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome SFU AN5506-04-FG(U)
  • Porty WAN: 1 x SC/APC Port
  • Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 1x USB 2.0
  • Porty LAN: 2x FXS RJ11
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1 x SC/APC Port ,Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 1x USB 2.0 ,Porty LAN: 2x FXS RJ11 ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
13.
Loading... FiberHome FH-PON-GE-S-10 GE SM 10KM 1310 FH-PON-GE-S-10 GE
FH-MSAN-GE-S-10KM 162,13 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome FH-PON-GE-S-10 GE SM 10KM 1310 FH-PON-GE-S-10...
14.
Loading... FiberHome GC8B 8 ports Service Card
GC8B 8 8 955,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome GC8B 8 ports Service Card
15.
Loading... FiberHome GCOB 16 ports Service Card
GCOB 16 11 575,17 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome GCOB 16 ports Service Card
16.
Loading... FiberHome Aero PE 2J 2T1F 1.8kN G.652D Kabel napowietrzny wzmacniany płaski
Flat Drop Cable 2FO 1,10 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Aero PE 2J 2T1F 1.8kN G.652D Kabel napowietrzny...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 2 J
  • Zastosowanie: Napowietrzny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 2 J ,Zastosowanie: Napowietrzny
17.
Loading... FiberHome HSWA Core Switch & Man. Card
HSWA 4 153,88 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome HSWA Core Switch & Man. Card
18.
Loading... FiberHome HU2A Uplink 2x10GE+2xGE
HU2A 2 488,77 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome HU2A Uplink 2x10GE+2xGE
19.
Loading... FiberHome ADSS PE 48J 4T12F 2.7kN G.652D Kabel napowietrzny zewnętrzny okrągły
GYFTCY 48J SM 2700N 2,76 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome ADSS PE 48J 4T12F 2.7kN G.652D Kabel napowietrzny...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 48 J
  • Zastosowanie: Napowietrzny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 48 J ,Zastosowanie: Napowietrzny
20.
Loading... FiberHome ADSS PE 72J 6T12F 2.7kN G.652D Kabel napowietrzny zewnętrzny okrągły
GYFTCY 72J SM 2700N 2,76 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome ADSS PE 72J 6T12F 2.7kN G.652D Kabel napowietrzny...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 72 J
  • Zastosowanie: Napowietrzny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 72 J ,Zastosowanie: Napowietrzny
21.
Loading... FiberHome HU1A Uplink 1*10GE+4*GE
HU1A 1 468,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome HU1A Uplink 1*10GE+4*GE
22.
Loading... FiberHome HSUB Switch & Uplink Card
HSUB 5 331,18 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome HSUB Switch & Uplink Card
23.
Loading... FiberHome Aero PE 2J 2T1F 1.0kN G.652D Kabel napowietrzny wzmacniany płaski
GFRP 2J SM 1000N 1,18 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Aero PE 2J 2T1F 1.0kN G.652D Kabel napowietrzny...
  • Typ przewodu: Kabel napowietrzny wzmacniany płaski typu AERO PE
  • Ilość włókien światłowodowych: 2 J
  • Zastosowanie: Napowietrzny
Typ przewodu: Kabel napowietrzny wzmacniany płaski typu AERO PE ,Ilość włókien światłowodowych: 2 J ,Zastosowanie: Napowietrzny
24.
Loading... FiberHome Duct PE 24J 4T6F 1.5kN G.652D Kabel do kanalizacji luźna tuba okrągły
GYFY 24J SM 1500N 1,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Duct PE 24J 4T6F 1.5kN G.652D Kabel do kanalizacji...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 24 J
  • Zastosowanie: Kanalizacyjny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 24 J ,Zastosowanie: Kanalizacyjny
25.
Loading... FiberHome Duct PE 48J 4T12F 1.55kN G652D Kabel do kanalizacji luźna tuba okrągły
GYFY 48J SM 1500N 2,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Duct PE 48J 4T12F 1.55kN G652D Kabel do...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 48 J
  • Zastosowanie: Kanalizacyjny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 48 J ,Zastosowanie: Kanalizacyjny
26.
Loading... AN5516-06 1xHSWA 1xGU6F 1xPWR
AN5516-06_01 11 037,87 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5516-06 1xHSWA 1xGU6F 1xPWR
27.
Loading... FiberHome PWRA AC Power Supply Card
PWRA 834,65 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome PWRA AC Power Supply Card
28.
Loading... AN5116-06B 1xHSWA 1xGU6F
AN5116-06B_01 11 940,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5116-06B 1xHSWA 1xGU6F
29.
Loading... FiberHome Duct PE 48J 4T12F 2.0kN G.652D Kabel do kanalizacji luźna tuba okrągły
GYFY-48-G.652D 2.0kN 3,08 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Duct PE 48J 4T12F 2.0kN G.652D Kabel do...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 48 J
  • Zastosowanie: Kanalizacyjny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 48 J ,Zastosowanie: Kanalizacyjny
30.
Loading... FiberHome Duct PE 24J 4T6F 2.7kN G.652D Kabel do kanalizacji - Bęben 4000 mb
GYFY-24-G.652DBęben4 8 850,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Duct PE 24J 4T6F 2.7kN G.652D Kabel do kanalizacji...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 24 J
  • Zastosowanie: Kanalizacyjny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 24 J ,Zastosowanie: Kanalizacyjny
31.
Loading... AN5516-06 1xHSWA 2xGU6F 2xPWR
AN5516-06_03 11 893,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5516-06 1xHSWA 2xGU6F 2xPWR
32.
Loading... AN5516-06 2xHSWA 2xHU2A 2xPWR
AN5516-06_04 18 732,53 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5516-06 2xHSWA 2xHU2A 2xPWR
33.
Loading... AN5516-06 2xHSWA 2xGU6F 2xPWR
AN5516-06_02 15 681,20 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5516-06 2xHSWA 2xGU6F 2xPWR
34.
Loading... FiberHome Aero PE 2J 2T1F 1.8kN G.652D Kabel napowiet.- Bęben 2 000 mb
Flat Drop 2FO-bęben2 2 200,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Aero PE 2J 2T1F 1.8kN G.652D Kabel napowiet.-...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 2 J
  • Zastosowanie: Napowietrzny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 2 J ,Zastosowanie: Napowietrzny
35.
Loading... FiberHome Duct PE 48J 4T12F 2.0kN G.652D Kabel do kanalizacji - Bęben 4000 mb
GYFY-48-G.652DBęben4 11 400,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Duct PE 48J 4T12F 2.0kN G.652D Kabel do...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 48 J
  • Zastosowanie: Kanalizacyjny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 48 J ,Zastosowanie: Kanalizacyjny
36.
Loading... AN5116-06B 1xHSWA 2xGU6F
AN5116-06B_03 12 523,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5116-06B 1xHSWA 2xGU6F
37.
Loading... AN5116-06B 2xHSWA 2xHU1A
AN5116-06B_04 13 829,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5116-06B 2xHSWA 2xHU1A
38.
Loading... AN5116-06B 2xHSWA 2xGU6F
AN5116-06B_02 16 290,47 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5116-06B 2xHSWA 2xGU6F
39.
Loading... FiberHome Duct PE 24J 4T6F 2.7kN G.652D Kabel do kanalizacji - Bęben 2000 mb
GYFY-24-G.652DBęben2 4 425,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Duct PE 24J 4T6F 2.7kN G.652D Kabel do kanalizacji...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 24 J
  • Zastosowanie: Kanalizacyjny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 24 J ,Zastosowanie: Kanalizacyjny
40.
Loading... AN5516-04 1xHSUB 1xPWRD
AN5516-04_01 9 012,87 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5516-04 1xHSUB 1xPWRD
41.
Loading... AN5516-04 2xHSUB 2xPWRD
AN5516-04_02 12 176,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5516-04 2xHSUB 2xPWRD
42.
Loading... FiberHome ADSS PE 12J 2T6F 2.7kN G.652D kabel napowietrzny - bęben 2000mb
ADSS-12-G.652Dbęben2 4 200,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome ADSS PE 12J 2T6F 2.7kN G.652D kabel napowietrzny...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 12 J
  • Zastosowanie: Napowietrzny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 12 J ,Zastosowanie: Napowietrzny
43.
Loading... FiberHome ADSS PE 24J 4T6F 2.7kN G.652D Kabel nap. zew. okrągły - Bęben 4000mb
ADSS-24-G.652Dbęben4 8 850,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome ADSS PE 24J 4T6F 2.7kN G.652D Kabel nap....
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 24 J
  • Zastosowanie: Napowietrzny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 24 J ,Zastosowanie: Napowietrzny
44.
Loading... FiberHome Microcable PE 12J 1T12F G.652D 0.6kN 6.0mm diameter - Mikrokanaizacja
GCYFY-12-G652D 0.6kN 1,39 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Microcable PE 12J 1T12F G.652D 0.6kN 6.0mm...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 12 J
  • Zastosowanie: Mikrokabel
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 12 J ,Zastosowanie: Mikrokabel
45.
Loading... FiberHome ADSS PE 12J 2T6F 2.7kN G.652D kabel napowietrzny - bęben 4000mb
ADSS-12-G.652Dbęben4 8 400,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome ADSS PE 12J 2T6F 2.7kN G.652D kabel napowietrzny...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 12 J
  • Zastosowanie: Napowietrzny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 12 J ,Zastosowanie: Napowietrzny
46.
Loading... FiberHome Microcable PE 24J 2T12F G.652D 0.6kN 6.0mm diameter - Mikrokanaizacja
GCYFY-24-G652D 0.6kN 1,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Microcable PE 24J 2T12F G.652D 0.6kN 6.0mm...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 24 J
  • Zastosowanie: Mikrokabel
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 24 J ,Zastosowanie: Mikrokabel
47.
Loading... FiberHome Microcable PE 48J 4T12F G.652D 0.6kN 6.0mm diameter - Mikrokanaizacja
GCYFY-48-G652D 0.6kN 2,70 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Microcable PE 48J 4T12F G.652D 0.6kN 6.0mm...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 48 J
  • Zastosowanie: Mikrokabel
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 48 J ,Zastosowanie: Mikrokabel
48.
Loading... FiberHome DAC 2J 1T2F 1.5kN G.657A1 HDPE - Kabel doziemny pomarańczowy
DAC-2J-G657A1 0,88 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome DAC 2J 1T2F 1.5kN G.657A1 HDPE - Kabel doziemny...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 2 J
  • Zastosowanie: Bezpośrednio do ziemi
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 2 J ,Zastosowanie: Bezpośrednio do ziemi
49.
Loading... FiberHome DAC 12J 1T12F 1.5kN G.657A1 HDPE - Kabel doziemny pomarańczowy
DAC-12J-G657A1 1,74 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome DAC 12J 1T12F 1.5kN G.657A1 HDPE - Kabel...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 12 J
  • Zastosowanie: Bezpośrednio do ziemi
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 12 J ,Zastosowanie: Bezpośrednio do ziemi
50.
Loading... FiberHome Duct PE 24J 4T6F 1.5kN G.652D Kabel do kanalizacji okrągły - Bęben 400
GYFY 24JSM1.5kNBęb.4 7 700,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Duct PE 24J 4T6F 1.5kN G.652D Kabel do kanalizacji...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 24 J
  • Zastosowanie: Kanalizacyjny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 24 J ,Zastosowanie: Kanalizacyjny
51.
Loading... FiberHome DAC 2J 1T2F 1.5kN G.657A1 HDPE - Kabel doziemny - Bęben 2000 mb
DAC-2JG657A1 Bęben2 1 750,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome DAC 2J 1T2F 1.5kN G.657A1 HDPE - Kabel doziemny...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 2 J
  • Zastosowanie: Bezpośrednio do ziemi
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 2 J ,Zastosowanie: Bezpośrednio do ziemi
52.
Loading... FiberHome Microcable PE 12J 1T12F G.652D 0.6kN 6.0mm - Mikrokanaizacja - Bęben 4
GCYFY-12-G652DBęben4 5 550,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Microcable PE 12J 1T12F G.652D 0.6kN 6.0mm...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 12 J
  • Zastosowanie: Mikrokabel
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 12 J ,Zastosowanie: Mikrokabel
53.
Loading... FiberHome Microcable PE 24J 2T12F G.652D 6.0mm - Mikrokanaizacja - Bęben 4000 mb
GCYFY-24-G652DBęben4 7 100,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Microcable PE 24J 2T12F G.652D 6.0mm - Mikrokanaizacja...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 24 J
  • Zastosowanie: Mikrokabel
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 24 J ,Zastosowanie: Mikrokabel
54.
Loading... FiberHome DAC 12J 1T12F 1.5kN G.657A1 HD PE - Kabel doziemny pomarańczowy - Bębe
DAC-12J-G657A1Bęben2 3 475,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome DAC 12J 1T12F 1.5kN G.657A1 HD PE - Kabel...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 12 J
  • Zastosowanie: Bezpośrednio do ziemi
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 12 J ,Zastosowanie: Bezpośrednio do ziemi
55.
Loading... FiberHome Microcable PE 48J 4T12F G.652D 6.0mm - Mikrokanaizacja - Bęben 4000 mb
GCYFY-48-G652DBęben4 10 800,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Microcable PE 48J 4T12F G.652D 6.0mm - Mikrokanaizacja...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 48 J
  • Zastosowanie: Mikrokabel
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 48 J ,Zastosowanie: Mikrokabel
56.
Loading... FiberHome Duct PE 12J 2T6F 1.5kN G.652D Kabel do kanalizacji - Bęben 4000 mb
GYFY 12JSM1.5kNBęb.4 5 250,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome Duct PE 12J 2T6F 1.5kN G.652D Kabel do kanalizacji...
  • Typ przewodu: Kabel światłowodowy
  • Ilość włókien światłowodowych: 12 J
  • Zastosowanie: Kanalizacyjny
Typ przewodu: Kabel światłowodowy ,Ilość włókien światłowodowych: 12 J ,Zastosowanie: Kanalizacyjny