Typy
Loading...
Atrybuty
Produkty
Lp Obrazek
1.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 5m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L5 10,74 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 5,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 5,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
2.
Loading... ND Net Patchcord Outdoor SC/APC SM 10m 9/125 G.657A1 Simplex 4.6mm
ND-SCA09SX4OUT10 21,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord Outdoor SC/APC SM 10m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 10,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: brak
Długość: 10,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: brak
3.
Loading... ND Net Patchcord Outdoor SC/APC SM 30m 9/125 G.657A1 Simplex 4.6mm
ND-SCA09SX4OUT30 50,88 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord Outdoor SC/APC SM 30m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 30,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: brak
Długość: 30,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: brak
4.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSC09SX2L05 9,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
5.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L05 9,22 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
6.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657DX2L1 19,16 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
7.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L05 9,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
8.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657DX2L3 20,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
9.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L3 10,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/125 G.652D...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
10.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L1 9,72 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
11.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 3m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L3 10,02 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 3m 9/125 G.652D...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
12.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657DX2L2 19,96 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
13.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657DX2L05 18,80 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
14.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L1 9,32 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
15.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L1 9,94 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
16.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L05 9,58 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
17.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L2 10,24 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/125 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
18.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L2 10,02 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
19.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.652D Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09DX2L05 18,80 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
20.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L3 11,10 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
21.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 5m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L5 11,64 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 5,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 5,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
22.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09DX2L1 19,16 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
23.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L5 11,20 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 5m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 5,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 5,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
24.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 1m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCLC09SX2L1 9,32 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: LC/UPC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: LC/UPC
25.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L5 12,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 5m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 5,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 5,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
26.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L2 9,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
27.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCAG657SX2L3 10,38 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
28.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L2 9,84 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
29.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 3m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L3 10,20 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 3m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
30.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L1 9,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
31.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.652D Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09DX2L2 19,96 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
32.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.652D Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09DX2L3 20,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.652D...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
33.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCAG657SX2L2 9,84 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
34.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCAG657SX2L1 9,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
35.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L05 9,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
36.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSC09SX2L1 9,32 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
37.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSCAG657SX2L2 9,84 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
38.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCAG657SX2L05 9,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
39.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSC09SX2L2 9,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
40.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 2m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCLC09SX2L2 9,38 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 2m 9/125 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: LC/UPC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: LC/UPC
41.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSCAG657SX2L1 9,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
42.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D Duplex 2.0mm LSZH
ND-LCLC09DX2L05 18,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: LC/UPC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: LC/UPC
43.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSCG657SX2L05 9,22 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
44.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSCG657SX2L1 9,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
45.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSCG657SX2L2 9,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
46.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 1m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-LCLCG657DX2L1 18,36 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 1m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: LC/UPC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: LC/UPC
47.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 1m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCLCG657SX2L1 9,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 1m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: LC/UPC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: LC/UPC
48.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-LCLCG657DX2L05 18,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: LC/UPC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: LC/UPC
49.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5m 9 /125 G.652D Corning Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CDX2L05 9,76 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5m 9 /125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
50.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSCA09SX2L1 9,50 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
51.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/1 25 G.652D Corning Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CDX2L1 10,02 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/1 25 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
52.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/1 25 G.652D Corning Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CDX2L2 10,56 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/1 25 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
53.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/1 25 G.652D Corning Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CDX2L3 11,02 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/1 25 G.652D...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
54.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5m 9 /125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09SX2L05 8,96 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5m 9 /125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
55.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/1 25 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09SX2L1 9,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/1 25 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
56.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/1 25 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09SX2L2 9,84 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/1 25 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
57.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/1 25 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09SX2L3 10,30 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/1 25 G.652D...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
58.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9 /125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09SX2L05 9,58 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9 /125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
59.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/1 25 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09SX2L1 9,94 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/1 25 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
60.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/1 25 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09SX2L2 10,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/1 25 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
61.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/1 25 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09SX2L3 11,10 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/1 25 G.652D...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
62.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 5m 9/1 25 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09SX2L5 12,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 5m 9/1 25 G.652D...
  • Długość: 5,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 5,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
63.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSCA09SX2L2 9,84 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
64.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 1m 9/125 G.652D Duplex 2.0mm LSZH
ND-LCLC09DX2L1 18,36 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: LC/UPC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: LC/UPC