Typy
Loading...
Atrybuty
Produkty
Lp Obrazek
1.
Loading... TP-Link TL-WA850RE 1 port 10/100m Ethern RJ45 64/128/152-bitowe WEP. WPA-PSK
TL-WA850RE 79,45 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-WA850RE 1 port 10/100m Ethern RJ45 64/128/152-bitowe...
2.
Loading... TP-Link TL-SG2008 Smart Switch 8x10/100/ 1000 MBps
TL-SG2008 238,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG2008 Smart Switch 8x10/100/ 1000 MBps
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: desktop
3.
Loading... TP-LinkTL-WR940N Wireless 802.11n 450Mbp s 3Y3R router 4xLAN, 1xWAN
TL-WR940N 90,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-LinkTL-WR940N Wireless 802.11n 450Mbp s 3Y3R router...
  • Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 4x 10/100BaseT (RJ45)
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 4x 10/100BaseT (RJ45) ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
4.
Loading... TP-Link TD-W8960N ADSL, Wireless 802.11n 300Mbps Router 4xLAN 1xWAN
TD-W8960N 100,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TD-W8960N ADSL, Wireless 802.11n 300Mbps Router...
  • Porty WAN: 1x ADSL Annex A (RJ11)
  • Porty LAN: 4x 10/100BaseT (RJ45)
  • Wbudowany modem: ADSL (Annex A)
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1x ADSL Annex A (RJ11) ,Porty LAN: 4x 10/100BaseT (RJ45) ,Wbudowany modem: ADSL (Annex A) ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
5.
Loading... TP-Link MC100CM Media Konwerter
MC100CM 115,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC100CM Media Konwerter
6.
Loading... TP-Link TL-SF1005D Switch 5x10/100Mbps
TL-SF1005D 28,34 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1005D Switch 5x10/100Mbps
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
7.
Loading... TP-LINK TL-POE150S Zasilacz PoE Injector 1 port 48VDC 802.11af
TL-POE150S 77,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-LINK TL-POE150S Zasilacz PoE Injector 1 port 48VDC...
8.
Loading... TP-Link TL-PS110U print 1xUSB, 1xRJ-45
TL-PS110U 144,45 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-PS110U print 1xUSB, 1xRJ-45
9.
Loading... TP-Link TL-ER5120 Load Balance Router
TL-ER5120 772,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-ER5120 Load Balance Router
  • Porty WAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
10.
Loading... TP-Link T2600G-28TS (TL-SG3424) 24GbE L2 Managed Switch 4SFP
T2600G-28TS 805,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T2600G-28TS (TL-SG3424) 24GbE L2 Managed Switch...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
11.
Loading... TP-Link TL-WPA2220 300Mbp AV200 WiFi KIT
TL-WPA2220KIT 205,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-WPA2220 300Mbp AV200 WiFi KIT
12.
Loading... TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC
TL-SM311LM 155,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC
13.
Loading... TP -Link TL-R470T+ Load Balance Boardban Router
TL-R470T+ 167,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP -Link TL-R470T+ Load Balance Boardban Router
  • Porty WAN: 1x 10/100BaseTX (RJ45)
  • Porty LAN: 4x 10/100BaseTX (RJ45)
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1x 10/100BaseTX (RJ45) ,Porty LAN: 4x 10/100BaseTX (RJ45) ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
14.
Loading... TP-Link TL-WA855RE Wireless Range Extend
TL-WA855RE 84,45 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-WA855RE Wireless Range Extend
15.
Loading... TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC
TL-SM311LS 172,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC
16.
Loading... TP-LINK TL-PA2010 AV200 Nano Powerline Adapter Starter Kit
TL-PA2010 start 111,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-LINK TL-PA2010 AV200 Nano Powerline Adapter Starter...
17.
Loading... TP-Link TD-W9980 VDSL2/ADSL2+, N600 2,4/5GHz, 600Mbps Router 4xGIGABIT 1xWAN
TD-W9980 368,26 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TD-W9980 VDSL2/ADSL2+, N600 2,4/5GHz, 600Mbps...
18.
Loading... TP-Link TL-PS310U MFP  1xUSB, 1xRJ-45
TL-PS310U 152,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-PS310U MFP 1xUSB, 1xRJ-45
19.
Loading... TP-Link TL-SG3210 8-Port Gigabit L2 2SFP
TL-SG3210 429,45 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG3210 8-Port Gigabit L2 2SFP
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
20.
Loading... TP-Link TL-SF1008D Switch 8x10/100Mbps
TL-SF1008D 35,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1008D Switch 8x10/100Mbps
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
21.
Loading... TP-Link TL-SG105E Easy Switch 5p GbE des ktop
TL-SG105E 90,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG105E Easy Switch 5p GbE des ktop
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: desktop
22.
Loading... TP-Link TL-WR841N Wireless 802.11n 300Mb ps 2T2R router 4xLAN 1xWAN
TL-WR841N PL 62,71 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-WR841N Wireless 802.11n 300Mb ps 2T2R router...
  • Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 4x 10/100BaseT (RJ45)
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 4x 10/100BaseT (RJ45) ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
23.
Loading... TP-Link MC110CS Media Konwerter Fast Eth ernet Tx=1310nm SC SM 20km
MC110CS 115,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC110CS Media Konwerter Fast Eth ernet Tx=1310nm...
24.
Loading... TP-Link MC111CS Media Konwerter WDM Fast Ethernet Tx=1550nm SC SM 20km
MC111CS 144,45 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC111CS Media Konwerter WDM Fast Ethernet...
25.
Loading... TP-Link TL-WR1043ND Wireless 802,11n 450 Mbps 3T3R router 4xGigabit 1xWAN, USB
TL-WR1043ND 170,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-WR1043ND Wireless 802,11n 450 Mbps 3T3R...
  • Porty WAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
26.
Loading... TP-Link TL-SF1008P Switch 8p 10/100 PoE 4 Port
TL-SF1008P 222,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1008P Switch 8p 10/100 PoE 4 Port
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
27.
Loading... TP-Link TL-SG1016DE Easy Smart 16p GbE
TL-SG1016DE 358,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1016DE Easy Smart 16p GbE
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: desktop
28.
Loading... TP-LINK TL-PA4010KIT AV500 Nano Powerlin Adapter Starter Kit
TL-PA4010KIT 148,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-LINK TL-PA4010KIT AV500 Nano Powerlin Adapter Starter...
29.
Loading... TP-Link EAP110 Wireless 802.11n/300M bps AccessPoint PoE
EAP110 186,11 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link EAP110 Wireless 802.11n/300M bps AccessPoint...
30.
Loading... TP-Link Switch T2600G-52TS (TL-SG3452) 4 8-Port Gigabit L2 Managed, 4 SFP Slots
T2600G-52TS 1 666,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link Switch T2600G-52TS (TL-SG3452) 4 8-Port Gigabit...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
31.
Loading... TP-Link TL-SM321A SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
TL-SM321A 238,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SM321A SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
32.
Loading... TP-Link TX-6610  1-Port Gigabit GPON
TX-6610 141,11 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TX-6610 1-Port Gigabit GPON
  • Porty WAN: 1 x SC/APC Port
  • Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1 x SC/APC Port ,Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
33.
Loading... TP-Link TL-SM321B SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
TL-SM321B 116,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SM321B SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
34.
Loading... TP-Link TL-SL3428 24-Port 10/100Mbp 4GbE
TL-SL3428 683,34 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SL3428 24-Port 10/100Mbp 4GbE
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
35.
Loading... TP-Link TL-ER6020 Gigabit VPN 2xWAN, 2xL AN, 1xLAN/DMZ, IPSec
TL-ER6020 503,10 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-ER6020 Gigabit VPN 2xWAN, 2xL AN, 1xLAN/DMZ,...
36.
Loading... TP-Link MC200CM Media Konwerter
MC200CM 182,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC200CM Media Konwerter
37.
Loading... TP-Link TL-WA901ND 802.11n/450Mbps Acces s Point
TL-WA901ND 148,25 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-WA901ND 802.11n/450Mbps Acces s Point
38.
Loading... TP-Link T1600G-28TS Switch Smart 24p GbE 4 SFP, TL-SG2424
T1600G-28TS 600,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T1600G-28TS Switch Smart 24p GbE 4 SFP, TL-SG2424
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
39.
Loading... TP-Link TL-SG1005D Switch 5x10/100/1000
TL-SG1005D 55,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1005D Switch 5x10/100/1000
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
40.
Loading... TP-Link MC112CS Media Konwerter WDM Fast Ethernet Tx=1310nm  SC SM 20km
MC112CS 144,45 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC112CS Media Konwerter WDM Fast Ethernet...
41.
Loading... TP-Link TL-MR3220 Wireless N150  LTE USB
TL-MR3220 88,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-MR3220 Wireless N150 LTE USB
  • Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45)
  • Porty WAN: 3G (USB)
  • Porty LAN: 4x 10/100BaseT (RJ45)
  • Wbudowany modem: 4G
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45) ,Porty WAN: 3G (USB) ,Porty LAN: 4x 10/100BaseT (RJ45) ,Wbudowany modem: 4G ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
42.
Loading... TP-Link TL-WPA4220 300Mbp AV500 WiFi KIT
TL-WPA4220KIT 283,81 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-WPA4220 300Mbp AV500 WiFi KIT
43.
Loading... TP-Link TL-PA4010P AV500 Powerline Adapt er AC
TL-PA4010P KIT 187,50 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-PA4010P AV500 Powerline Adapt er AC
44.
Loading... TP-Link TL-ER604W 300Mbps Wireless SafeS tream Gigabit Broadband VPN Router
TL-ER604W 363,36 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-ER604W 300Mbps Wireless SafeS tream Gigabit...
45.
Loading... TP-Link EAP320 Wireless AC1200 AccessPoi nt Gigabit PoE
EAP320 574,20 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link EAP320 Wireless AC1200 AccessPoi nt Gigabit...
46.
Loading... TP-Link CAP300 Wireless 802.11n/300Mbps AccessPoint PoE for Wireless Controller
CAP300 180,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link CAP300 Wireless 802.11n/300Mbps AccessPoint...
47.
Loading... TP-Link TL-MR3420 Wireless N300  LTE USB 3G/4G router 4xLAN 1xWAN 1xUSB
TL-MR3420 101,11 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-MR3420 Wireless N300 LTE USB 3G/4G router...
  • Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45)
  • Porty WAN: 3G (USB)
  • Porty LAN: 4x 10/100BaseT (RJ45)
  • Wbudowany modem: 4G
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45) ,Porty WAN: 3G (USB) ,Porty LAN: 4x 10/100BaseT (RJ45) ,Wbudowany modem: 4G ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
48.
Loading... TP-Link TL-SG1008P Switch 8p GbE PoE
TL-SG1008P 250,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1008P Switch 8p GbE PoE
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
49.
Loading... TP-Link TL-SG3216 16-Port Gigabit L2 2 C ombo SFP
TL-SG3216 638,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG3216 16-Port Gigabit L2 2 C ombo SFP
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 18 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 18 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
50.
Loading... TP-Link TL-SG2216 16-Port Gigabit Smart
TL-SG2216 472,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG2216 16-Port Gigabit Smart
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 18 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 18 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
51.
Loading... TP-Link MC210CS Media Konwerter (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km
MC210CS 183,34 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC210CS Media Konwerter (RJ45) - 1000BaseLX...
52.
Loading... TP-Link MC220L Media Konwerter 1GBE SPF
MC220L 91,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC220L Media Konwerter 1GBE SPF
53.
Loading... TP-Link TL-SL2428 24-Port FE + 4-Port GE Smart
TL-SL2428 472,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SL2428 24-Port FE + 4-Port GE Smart
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 4 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
54.
Loading... TP-Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24-Por t PoE+ Gigabit L2 4 Combo SFP
T2600G-28MPS 1 666,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24-Por t PoE+ Gigabit...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
55.
Loading... TP-Link TL-SG1008D Switch 8x10/100/1000
TL-SG1008D 86,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1008D Switch 8x10/100/1000
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
56.
Loading... TP-link HS100 Smart Plug Wi-fi
HS100 126,94 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-link HS100 Smart Plug Wi-fi
57.
Loading... TP-Link EAP330 Wireless AC1900 AccessPoi nt Gigabit PoE
EAP330 574,20 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link EAP330 Wireless AC1900 AccessPoi nt Gigabit...
58.
Loading... TP-Link TL-ER6120 SafeStream Gigabit Dua l-WAN VPN Router
TL-ER6120 922,36 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-ER6120 SafeStream Gigabit Dua l-WAN VPN...
59.
Loading... TP-Link CPE210 2,4GHz 300Mbps Outdoor Wi reless Access Point CPE 9dBi
CPE210 159,71 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link CPE210 2,4GHz 300Mbps Outdoor Wi reless Access...
60.
Loading... TP-Link TL-WR842N Wirless 802.11n/ 300Mb ps 2T2R router 4xLAN USB
TL-WR842N 96,83 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-WR842N Wirless 802.11n/ 300Mb ps 2T2R router...
61.
Loading... TP-Link TL-MR3020 Wireless N150 3G route r 1xLAN/WAN,1xUSB
TL-MR3020 99,04 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-MR3020 Wireless N150 3G route r 1xLAN/WAN,1xUSB
  • Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
62.
Loading... TP-Link T1600G-28PS(TL-SG2424P) 24-Port PoE Gigabit L2 + 4 SFP
T1600G-28PS 1 283,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T1600G-28PS(TL-SG2424P) 24-Port PoE Gigabit...
63.
Loading... TP-Link EAP115 Wireless 802.11n 300Mbps AccessPoint PoE
EAP115 133,61 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link EAP115 Wireless 802.11n 300Mbps AccessPoint...
64.
Loading... TP-Link TL-R600VPN Gigabit Broadband VPN Router
TL-R600VPN 262,73 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-R600VPN Gigabit Broadband VPN Router
65.
Loading... TP-Link M7350 4G LTE Mobile Wi-Fi SIM sl ot, micro SD slot, 150Mb
M7350 444,44 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link M7350 4G LTE Mobile Wi-Fi SIM sl ot, micro...
66.
Loading... TP-Link TL-SG1016D Switch Rack 16p GbE
TL-SG1016D 277,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1016D Switch Rack 16p GbE
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
67.
Loading... TP-Link TL-SG1024DE 24-Port GE Easy Smar
TL-SG1024DE 461,11 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1024DE 24-Port GE Easy Smar
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
68.
Loading... TP-Link TL-SL2452 48-Port 10/100Mbp 2GbE 2SFP
TL-SL2452 722,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SL2452 48-Port 10/100Mbp 2GbE 2SFP
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 48 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 2 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 48 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 2 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
69.
Loading... TP-Link TL-SG1024D 24p GbE Rack
TL-SG1024D 376,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1024D 24p GbE Rack
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
70.
Loading... TP-Link Archer T1U AC450 5GHz Wireless N ano USB Adapter
Archer T1U 65,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link Archer T1U AC450 5GHz Wireless N ano USB Adapter
71.
Loading... TP-Link TL-SG105 Switch 5p GbE desktop
TL-SG105 74,45 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG105 Switch 5p GbE desktop
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
72.
Loading... TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) 48-Port Gigabit Smart Switch 4 SFP
T1600G-52TS 1 400,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) 48-Port Gigabit Smart...
73.
Loading... TP-Link TL-WN822N adapter USB Wireless 8 02.11n/300Mbps
TL-WN822N 58,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-WN822N adapter USB Wireless 8 02.11n/300Mbps
74.
Loading... TP-Link TL-SG2210P 8xGIGABIT PoE, 2xSFP COMBO, 802.11af 53W, VLAN, Switch Smart
TL-SG2210P 437,67 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG2210P 8xGIGABIT PoE, 2xSFP COMBO, 802.11af...
75.
Loading... TP-LinkTL-WN722N Karta Wi-Fi USB 150Mbps 802.11b/g/n ze złączem RP-SMA/ż, 4dBi
TL-WN722N 41,90 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-LinkTL-WN722N Karta Wi-Fi USB 150Mbps 802.11b/g/n...
76.
Loading... TP-Link TL-SG1048 Switch Rack
TL-SG1048 1 277,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1048 Switch Rack
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 48 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 48 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: rack 19"
77.
Loading... TP-Link TL-SF1024 Switch 24x10/100Mbps
TL-SF1024 188,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1024 Switch 24x10/100Mbps
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: rack 19"
78.
Loading... TP-Link TL-SG108E Switch 8-port Gigabit, VLAN, Easy Smart Desktop
TL-SG108E 133,16 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG108E Switch 8-port Gigabit, VLAN, Easy...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: desktop
79.
Loading... TP-Link TL-SF1016D Switch 16x10/100Mbps
TL-SF1016D 102,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1016D Switch 16x10/100Mbps
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
80.
Loading... TP-Link Archer T4U adapter USB AC1300
Archer T4U 127,61 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link Archer T4U adapter USB AC1300
81.
Loading... TP-Link TL-WN823N mini adapter USB
TL-WN823N 40,63 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-WN823N mini adapter USB
82.
Loading... TP-Link TL-SG108PE 8-port Gigabit Switch Easy Smart with 4-Port PoE
TL-SG108PE 239,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG108PE 8-port Gigabit Switch Easy Smart...
83.
Loading... TP-Link TL-SG1008PE Gigabit PoE+ switch, 8x10/100/1000
TL-SG1008PE 559,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1008PE Gigabit PoE+ switch, 8x10/100/1000
84.
Loading... TP-Link TL-SL2218 16-Port 10/100Mbps
TL-SL2218 367,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SL2218 16-Port 10/100Mbps
85.
Loading... TP-Link zasilacz TL-POE10R POE (odbiorni k) 1port, 5VDC/12VDC
TL-POE10R 53,96 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link zasilacz TL-POE10R POE (odbiorni k) 1port,...
86.
Loading... TP-Link EAP220 Wireless 802.11n 600Mbps AccessPoint Gigabit PoE
EAP220 404,67 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link EAP220 Wireless 802.11n 600Mbps AccessPoint...
87.
Loading... TP-Link TL-SG1024 Switch Rack 24x10/100/ 1000Mbps
TL-SG1024 408,50 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1024 Switch Rack 24x10/100/ 1000Mbps
88.
Loading... TP-Link TL-SL2428 24-Port 10/100Mbps 4-P ort Gigabit Smart Switch
TL-SL2428 485,60 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SL2428 24-Port 10/100Mbps 4-P ort Gigabit...
89.
Loading... TP-Link T1600G-52PS PoE+ 48 port GE 4-Po rt SFP Smart Switch (TL-SG2452P)
T1600G-52PS 2 801,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T1600G-52PS PoE+ 48 port GE 4-Po rt SFP Smart...
90.
Loading... TP-Link T1500-28PCT PoE+24 port 10/100 4 -Port Gigabit Smart Switch (TL-SL2428P)
T1500-28PCT 976,87 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T1500-28PCT PoE+24 port 10/100 4 -Port Gigabit...
91.
Loading... TP-Link TL-SL1226 24-Port 10/100Mbps + 2 -Port Gigabit Switch
TL-SL1226 286,03 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SL1226 24-Port 10/100Mbps + 2 -Port Gigabit...