Typy
Loading...
Atrybuty
Produkty
Lp Obrazek
1.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Lose Tube LSZH 2m
ND-PG-SCAG657-LTL3 3,19 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Lose...
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ włókna: G.657A1
  • Długość: 2,00 m
Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ włókna: G.657A1 ,Długość: 2,00 m
2.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Thigh Buffer LSZH 2m
ND-PG-SCAG657-TBL2 3,19 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Thigh...
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ włókna: G.657A1
  • Długość: 2,00 m
Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ włókna: G.657A1 ,Długość: 2,00 m
3.
Loading... Uchwyt  - Śruba hakowa M12 L250
NET000249 5,56 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Uchwyt - Śruba hakowa M12 L250
4.
Loading... ND Net SC/APC Fast Connector
ND-SCAPC-FC 3,70 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/APC Fast Connector
  • Typ wtyczki: SC/APC
  • Dodatkowe informacje: Szybkozłączka SC/APC
Typ wtyczki: SC/APC ,Dodatkowe informacje: Szybkozłączka SC/APC
5.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 5m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L5 6,71 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 5,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 5,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
6.
Loading... ND Net Patchcord Outdoor SC/APC SM 10m 9/125 G.657A1 Simplex 4.6mm
ND-SCA09SX4OUT10 13,13 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord Outdoor SC/APC SM 10m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 10,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: brak
Długość: 10,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: brak
7.
Loading... ND Net Patchcord Outdoor SC/APC SM 30m 9/125 G.657A1 Simplex 4.6mm
ND-SCA09SX4OUT30 31,80 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord Outdoor SC/APC SM 30m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 30,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: brak
Długość: 30,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: brak
8.
Loading... ND Net LC/UPC-SC/UPC Hybrid Optical Adapter
ND-LCSC-HOA 37,98 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net LC/UPC-SC/UPC Hybrid Optical Adapter
9.
Loading... ND Net SC/UPC Attenuator 3dB
ND-SC-TL3DB 15,19 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/UPC Attenuator 3dB
10.
Loading... ND Net SC/UPC Attenuator 5dB
ND-SC-TL5DB 15,19 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/UPC Attenuator 5dB
11.
Loading... ND Net  Horizontal Fiber Optic Enclosure Closure with 2 in/out (max 96 port)
ND-FOSC-008 99,04 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Horizontal Fiber Optic Enclosure Closure with...
12.
Loading... ND Net Splitter PLC SC/APC 2x8 0.9mm with connector
ND-SCA-PLCSP2X8 103,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC SC/APC 2x8 0.9mm with connector
13.
Loading... ND Net  Horizontal Fiber Optic Splice Closure with 2 in/out (max 96 port)
ND-FOSC-001-02 44,21 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Horizontal Fiber Optic Splice Closure with...
14.
Loading... ND Net Splitter PLC 2x8  0.9mm without connector
ND-PLCSP2X8 75,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC 2x8 0.9mm without connector
15.
Loading... ND Net Splitter PLC SC/UPC/APC 2x8 0.9mm G.657A1with connectors SC/APC steel box
ND-SCSCA-PLCSP2X8 103,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC SC/UPC/APC 2x8 0.9mm G.657A1with...
  • Typ włókna: G.657A1
  • Dodatkowe informacje: Splitter optyczny to pasywny element sieci światłowodowej, który pozwala na podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy porty wyjściowe splittera. Ilość wyjść splittera 2X8
Typ włókna: G.657A1 ,Dodatkowe informacje: Splitter optyczny to pasywny element sieci światłowodowej, który pozwala na podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy porty wyjściowe splittera. Ilość wyjść splittera 2X8
16.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSC09SX2L05 5,71 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
17.
Loading... ND Net SC/APC Optical Adapter Simplex
ND-SCA-OASX 0,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/APC Optical Adapter Simplex
18.
Loading... ND Net LC/UPC Fast Connector
ND-LCUPC-FC 8,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net LC/UPC Fast Connector
  • Typ wtyczki: LC/UPC
  • Dodatkowe informacje: Szybkozłączka LC/UPC
Typ wtyczki: LC/UPC ,Dodatkowe informacje: Szybkozłączka LC/UPC
19.
Loading... Uchwyt  - Śruba hakowa M12 L160 mm
ND-FTTH-00001 4,69 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Uchwyt - Śruba hakowa M12 L160 mm
20.
Loading... ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Lose Tube LSZH 2m
ND-PG-SCG657-LTL2 3,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Lose...
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ włókna: G.657A1
  • Długość: 2,00 m
Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ włókna: G.657A1 ,Długość: 2,00 m
21.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L05 5,76 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
22.
Loading... ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.652D 0.9mm Thigh Buffer LSZH 2m
ND-PG-SC09-G652DTBL2 2,69 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.652D 0.9mm Thigh...
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ włókna: G.652D
  • Długość: 2,00 m
Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ włókna: G.652D ,Długość: 2,00 m
23.
Loading... ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Thigh Buffer LSZH 2m
ND-PG-SCG657-TBL2 3,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Thigh...
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ włókna: G.657A1
  • Długość: 2,00 m
Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ włókna: G.657A1 ,Długość: 2,00 m
24.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 12-color G.657A1 0.9mm Thigh Buffer LSZH 1m
ND-PG-SCG657-12CTBL1 36,38 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 12-color G.657A1 0.9mm...
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ włókna: G.657A1
  • Długość: 1,00 m
Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ włókna: G.657A1 ,Długość: 1,00 m
25.
Loading... Uchwyt  - Śruba hakowa M12 L200 mm
ND-FTTH-00002 5,06 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Uchwyt - Śruba hakowa M12 L200 mm
26.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657DX2L1 11,98 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
27.
Loading... ND Net SC/UPC Fast Connector
ND-SCUPC-FC 4,84 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/UPC Fast Connector
28.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L05 5,71 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
29.
Loading... ND Net SC/UPC Optical Adapter Simplex
ND-SC-OASX 0,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/UPC Optical Adapter Simplex
30.
Loading... ND Net Splitter PLC SC/APC 2x4 0.9mm with connector
ND-SCA-PLCSP2X4 79,75 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC SC/APC 2x4 0.9mm with connector
31.
Loading... ND Net Splitter PLC SC/APC 2x16 0.9mm with connector
ND-SCA-PLCSP2X16 180,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC SC/APC 2x16 0.9mm with connector
32.
Loading... ND Net  Horizontal Fiber Optic Closure Closure with 6 in/out (max 192 port)
ND-FOSC-004 185,30 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Horizontal Fiber Optic Closure Closure with...
33.
Loading... ND Net  Horizontal Fiber Optic Closure Closure with 2 in/out (max 72 port)
ND-FOSC-003 72,20 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Horizontal Fiber Optic Closure Closure with...
34.
Loading... ND Net Single HeatShrinkable Sleeve 45mm (Opak.100szt)
ND-SHS-45MM 14,09 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Single HeatShrinkable Sleeve 45mm (Opak.100szt)
  • Dodatkowe informacje: Osłonka spawu 45mm. Opakowanie zbiorcze 100 sztuk
Dodatkowe informacje: Osłonka spawu 45mm. Opakowanie zbiorcze 100 sztuk
35.
Loading... ND Net Splitter PLC 2x4  0.9mm without connector
ND-PLCSP2X4 62,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC 2x4 0.9mm without connector
36.
Loading... ND Net LC/UPC Optical Adapter Duplex
ND-LC-OADX 2,24 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net LC/UPC Optical Adapter Duplex
37.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L3 6,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/125 G.652D...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
38.
Loading... Uchwyt  - Śruba hakowa M12 L230 mm
ND-FTTH-00003 5,31 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Uchwyt - Śruba hakowa M12 L230 mm
39.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657DX2L3 12,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
40.
Loading... ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Thigh Buffer LSZH 2m - Opakowanie 10szt.
ND-PG-SCG657-T-10szt 31,38 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Thigh...
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ włókna: G.657A1
  • Długość: 2,00 m
Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ włókna: G.657A1 ,Długość: 2,00 m
41.
Loading... ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.652D 0.9mm Lose Tube LSZH 2m
ND-PG-SC09-G652DLTL2 2,69 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.652D 0.9mm Lose...
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ włókna: G.652D
  • Długość: 2,00 m
Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ włókna: G.652D ,Długość: 2,00 m
42.
Loading... ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 12-color G.652D 0.9mm Thigh Buffer LSZH 1m
ND-PGSC09-12C09TBL1 32,45 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 12-color G.652D 0.9mm...
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ włókna: G.652D
  • Długość: 1,00 m
Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ włókna: G.652D ,Długość: 1,00 m
43.
Loading... ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Lose Tube LSZH 2m - Opakowanie 10szt.
ND-PG-SCG657-L-10szt 31,38 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Lose...
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ włókna: G.657A1
  • Długość: 2,00 m
Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ włókna: G.657A1 ,Długość: 2,00 m
44.
Loading... Uchwyt  - Śruba hakowa M12 L250 mm
ND-FTTH-00004 5,56 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Uchwyt - Śruba hakowa M12 L250 mm
45.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Thigh Buffer LSZH 2m - Opakowanie 10szt.
ND-PG-SCAG657T-10szt 31,88 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Thigh...
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ włókna: G.657A1
  • Długość: 2,00 m
Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ włókna: G.657A1 ,Długość: 2,00 m
46.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Lose Tube LSZH 2m - Opakowanie 10szt.
ND-PG-SCAG657L-10szt 31,88 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Lose...
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ włókna: G.657A1
  • Długość: 2,00 m
Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ włókna: G.657A1 ,Długość: 2,00 m
47.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657DX2L2 12,48 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
48.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657DX2L05 11,75 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
49.
Loading... ND Net SC/UPC Optical Adapter Duplex
ND-SC-OADX 1,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/UPC Optical Adapter Duplex
50.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L1 6,08 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
51.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 3m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L3 6,26 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 3m 9/125 G.652D...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
52.
Loading... ND Net Splitter PLC 2x16  0.9mm without connector
ND-PLCSP2X16 129,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC 2x16 0.9mm without connector
53.
Loading... ND Net Fiber Optic Terminal Box 24x FC\SC\ST\LC (without adapter) 485x305x1U
ND-OTB-005-24SX 117,81 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Fiber Optic Terminal Box 24x FC\SC\ST\LC (without...
54.
Loading... ND Net Single HeatShrinkable Sleeve 60mm (Opak.100szt)
ND-SHS-60MM 12,48 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Single HeatShrinkable Sleeve 60mm (Opak.100szt)
  • Dodatkowe informacje: Osłonka spawu 60mm. Opakowanie zbiorcze 100 sztuk
Dodatkowe informacje: Osłonka spawu 60mm. Opakowanie zbiorcze 100 sztuk
55.
Loading... ND Net Splitter PLC SC/UPC/APC 2x4 0.9mm G.657A1with connectors SC/APC steel box
ND-SCSCA-PLCSP2X4 79,75 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC SC/UPC/APC 2x4 0.9mm G.657A1with...
  • Typ włókna: G.657A1
  • Dodatkowe informacje: Splitter optyczny to pasywny element sieci światłowodowej, który pozwala na podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy porty wyjściowe splittera. Ilość wyjść splittera 2X4
Typ włókna: G.657A1 ,Dodatkowe informacje: Splitter optyczny to pasywny element sieci światłowodowej, który pozwala na podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy porty wyjściowe splittera. Ilość wyjść splittera 2X4
56.
Loading... ND Net FTTH Teminal Box 16 port (Empty box, without adapter, pigtail)260x320x90
ND-FTTH-005 59,35 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net FTTH Teminal Box 16 port (Empty box, without...
57.
Loading... ND Net Splitter PLC SC/UPC/APC 2x16 0.9m m G657A1with connectors SC/APC steel box
ND-SCSCA-PLCSP2X16 180,54 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC SC/UPC/APC 2x16 0.9m m G657A1with...
  • Typ włókna: G.657A1
  • Dodatkowe informacje: Splitter optyczny to pasywny element sieci światłowodowej, który pozwala na podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy porty wyjściowe splittera. Ilość wyjść splittera 1X16
Typ włókna: G.657A1 ,Dodatkowe informacje: Splitter optyczny to pasywny element sieci światłowodowej, który pozwala na podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy porty wyjściowe splittera. Ilość wyjść splittera 1X16
58.
Loading... ND Net SC/UPC-LC/UPC Hybrid Optical Adapter
ND-SCLC-HOA 37,98 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/UPC-LC/UPC Hybrid Optical Adapter
59.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L1 5,83 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
60.
Loading... Uchwyt  - Śruba hakowa M12 L350 mm
ND-FTTH-00006 6,56 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Uchwyt - Śruba hakowa M12 L350 mm
61.
Loading... ND Net Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (Opak.100szt)
ND-SHSS-60MM 11,08 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (Opak.100szt)
  • Dodatkowe informacje: Osłonka spawu 60mm. Fi 2.5mm. Opakowanie zbiorcze 100 sztuk
Dodatkowe informacje: Osłonka spawu 60mm. Fi 2.5mm. Opakowanie zbiorcze 100 sztuk
62.
Loading... ND Net Osłonki spawów 60mm grubość 1mm (Opak.100szt)
ND-SHSS-60MM-SLIM 10,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Osłonki spawów 60mm grubość 1mm (Opak.100szt)
  • Dodatkowe informacje: Osłonka spawu 60mm, wersja SLIM. Fi 1mm. Opakowanie zbiorcze 100 sztuk
Dodatkowe informacje: Osłonka spawu 60mm, wersja SLIM. Fi 1mm. Opakowanie zbiorcze 100 sztuk
63.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L1 6,21 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
64.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 12-color G.652D 0.9mm Thigh Buffer LSZH 1m
ND-PGSCA09-12C09TBL1 33,58 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 12-color G.652D 0.9mm...
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ włókna: G.652D
  • Długość: 1,00 m
Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ włókna: G.652D ,Długość: 1,00 m
65.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.652D 0.9mm Lose Tube LSZH 1m - Opakowanie 10 szt.
ND-PGSCA09-G652DTBL1 28,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.652D 0.9mm Lose...
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ włókna: G.652D
  • Długość: 1,00 m
Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ włókna: G.652D ,Długość: 1,00 m
66.
Loading... ND Net Splitter PLC 1x16 0.9mm without connector
ND-PLCSP1X16 39,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC 1x16 0.9mm without connector
  • Typ włókna: G.657A1
  • Dodatkowe informacje: Splitter optyczny to pasywny element sieci światłowodowej, który pozwala na podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy porty wyjściowe splittera. Ilość wyjść splittera 1X16
Typ włókna: G.657A1 ,Dodatkowe informacje: Splitter optyczny to pasywny element sieci światłowodowej, który pozwala na podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy porty wyjściowe splittera. Ilość wyjść splittera 1X16
67.
Loading... ND Net SC/APC Optical Adapter Duplex
ND-SCA-OADX 1,56 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/APC Optical Adapter Duplex
68.
Loading... Uchwyt  - Śruba hakowa M12 L300 mm
ND-FTTH-00005 6,06 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Uchwyt - Śruba hakowa M12 L300 mm
69.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L05 5,99 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
70.
Loading... ND Net Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (Opak.100szt)
ND-SHSS-45MM 10,91 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (Opak.100szt)
  • Dodatkowe informacje: Osłonka spawu 45mm. Fi 2.5mm. Opakowanie zbiorcze 100 sztuk
Dodatkowe informacje: Osłonka spawu 45mm. Fi 2.5mm. Opakowanie zbiorcze 100 sztuk
71.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L2 6,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/125 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
72.
Loading... ND Net Fiber Optic Terminal Box 24x FC\SC\ST\LC (without adapter) 485x200x1U
ND-OTB-002-24SX 78,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Fiber Optic Terminal Box 24x FC\SC\ST\LC (without...
73.
Loading... ND Net Fiber Optic Terminal Box 8x FC\SC\ST\LC (without adapter) 280x130x1U
ND-OTB-001-8SX 25,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Fiber Optic Terminal Box 8x FC\SC\ST\LC (without...
74.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.652D Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09DX2L05 11,75 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
75.
Loading... ND Net Osłonki spawów 45mm grubość 1mm (Opak.100szt)
ND-SHSS-45MM-SLIM 10,91 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Osłonki spawów 45mm grubość 1mm (Opak.100szt)
  • Dodatkowe informacje: Osłonka spawu 45mm, wersja SLIM. Fi 1mm. Opakowanie zbiorcze 100 sztuk
Dodatkowe informacje: Osłonka spawu 45mm, wersja SLIM. Fi 1mm. Opakowanie zbiorcze 100 sztuk
76.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L2 6,26 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
77.
Loading... ND Net Splitter PLC 1x4 0.9mm without connector
ND-PLCSP1X4 20,88 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC 1x4 0.9mm without connector
  • Typ wtyczki: brak
  • Dodatkowe informacje: Splitter optyczny to pasywny element sieci światłowodowej, który pozwala na podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy porty wyjściowe splittera. Ilość wyjść splittera 1X4
Typ wtyczki: brak ,Dodatkowe informacje: Splitter optyczny to pasywny element sieci światłowodowej, który pozwala na podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy porty wyjściowe splittera. Ilość wyjść splittera 1X4
78.
Loading... ND Net Splitter PLC 1x8 0.9mm without connector
ND-PLCSP1X8 21,71 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC 1x8 0.9mm without connector
  • Typ wtyczki: brak
  • Dodatkowe informacje: Splitter optyczny to pasywny element sieci światłowodowej, który pozwala na podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy porty wyjściowe splittera. Ilość wyjść splittera 1X8
Typ wtyczki: brak ,Dodatkowe informacje: Splitter optyczny to pasywny element sieci światłowodowej, który pozwala na podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy porty wyjściowe splittera. Ilość wyjść splittera 1X8
79.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.652D 0.9mm Thigh Buffer LSZH 2m
ND-PGSCA09-G652DTBL2 2,80 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.652D 0.9mm Thigh...
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ włókna: G.652D
  • Długość: 2,00 m
Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ włókna: G.652D ,Długość: 2,00 m
80.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.652D 0.9mm Thigh Buffer LSZH 1m
ND-PGSCA09-G652DLTL1 2,80 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.652D 0.9mm Thigh...
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ włókna: G.652D
  • Długość: 1,00 m
Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ włókna: G.652D ,Długość: 1,00 m
81.
Loading... Uchwyt  - Śruba hakowa M12 L400 mm
ND-FTTH-00007 7,06 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Uchwyt - Śruba hakowa M12 L400 mm
82.
Loading... Uchwyt  - Nakrętka Hak M12
ND-FTTH-00008 6,06 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Uchwyt - Nakrętka Hak M12
83.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L3 6,94 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
84.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 5m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L5 7,28 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 5,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 5,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
85.
Loading... ND Net FTTH Teminal Box 2 port (Empty box, without adapter, pigtail) 86x86x10
ND-FTTH-006 2,35 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net FTTH Teminal Box 2 port (Empty box, without...
86.
Loading... ND Net FTTH Teminal Box 8 port (Empty box, without adapter, pigtail)200x215x24
ND-FTTH-004 46,60 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net FTTH Teminal Box 8 port (Empty box, without...
87.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09DX2L1 11,98 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
88.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L5 7,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 5m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 5,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 5,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
89.
Loading... Uchwyt  - Śruba hakowa M16 L250 mm
ND-FTTH-00010 9,19 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Uchwyt - Śruba hakowa M16 L250 mm
90.
Loading... Uchwyt  - Śruba hakowa M16 L200 mm
ND-FTTH-00009 8,44 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Uchwyt - Śruba hakowa M16 L200 mm
91.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L5 7,50 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 5m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 5,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 5,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
92.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 1m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCLC09SX2L1 5,83 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: LC/UPC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: LC/UPC
93.
Loading... ND Net FTTH Teminal Box  6 port SC(Empty box price, without adapter , pigtail )
ND-SCFTTH-006 29,09 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net FTTH Teminal Box 6 port SC(Empty box price,...
94.
Loading... ND Net Optical Distribution Box 24 port 370x280x75
ND-DYS-ODB-001 135,63 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Optical Distribution Box 24 port 370x280x75
95.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L2 6,04 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
96.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L2 6,15 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
97.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 3m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L3 6,38 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 3m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
98.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCAG657SX2L3 6,49 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
99.
Loading... Uchwyt  - Śruba hakowa M16 L300 mm
ND-FTTH-00011 9,94 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Uchwyt - Śruba hakowa M16 L300 mm
100.
Loading... Uchwyt  - Śruba hakowa M16 L450 mm
ND-FTTH-00013 12,19 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Uchwyt - Śruba hakowa M16 L450 mm