Typy
Loading...
Atrybuty
Produkty
Lp Obrazek
1.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Lose Tube LSZH 2m
ND-PG-SCAG657-LTL3 5,10 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Lose...
2.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Thigh Buffer LSZH 2m
ND-PG-SCAG657-TBL2 5,10 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Thigh...
3.
Loading... ND Net SC/APC Fast Connector
ND-SCAPC-FC 5,92 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/APC Fast Connector
4.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 5m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L5 10,74 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 5,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 5,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
5.
Loading... ND Net Patchcord Outdoor SC/APC SM 10m 9/125 G.657A1 Simplex 4.6mm
ND-SCA09SX4OUT10 21,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord Outdoor SC/APC SM 10m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 10,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: brak
Długość: 10,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: brak
6.
Loading... ND Net Patchcord Outdoor SC/APC SM 30m 9/125 G.657A1 Simplex 4.6mm
ND-SCA09SX4OUT30 50,88 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord Outdoor SC/APC SM 30m 9/125 G.657A1...
  • Długość: 30,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.657A1
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: brak
Długość: 30,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.657A1 ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: brak
7.
Loading... ND Net Pigtail 12color (b) SC/APC SM 1m 9/125 G.652D bundle 0.9mm LSZH
ND-SCA09-12CB09L1 84,80 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail 12color (b) SC/APC SM 1m 9/125 G.652D...
8.
Loading... ND Net LC/UPC-SC/UPC Hybrid Optical Adapter
ND-LCSC-HOA 60,76 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net LC/UPC-SC/UPC Hybrid Optical Adapter
9.
Loading... ND Net SC/UPC Attenuator 3dB
ND-SC-TL3DB 24,30 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/UPC Attenuator 3dB
10.
Loading... ND Net SC/UPC Attenuator 5dB
ND-SC-TL5DB 24,30 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/UPC Attenuator 5dB
11.
Loading... ND Net  Horizontal Fiber Optic Enclosure Closure with 2 in/out (max 96 port)
ND-FOSC-008 158,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Horizontal Fiber Optic Enclosure Closure with...
12.
Loading... ND Net Splitter PLC SC/APC 2x8 0.9mm with connector
ND-SCA-PLCSP2X8 165,44 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC SC/APC 2x8 0.9mm with connector
13.
Loading... ND Net Splitter PLC SC/UPC-SC/APC 2x8 0.9mm with connectors both sides
ND-SCSCA-PLCSP2X8 165,44 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC SC/UPC-SC/APC 2x8 0.9mm with connectors...
14.
Loading... ND Net Splitter PLC 2x8  0.9mm without connector
ND-PLCSP2X8 120,74 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC 2x8 0.9mm without connector
15.
Loading... ND Net Pigtail 12color SC/UPC SM 1m 9/125 G.652D 0.9mm LSZH
ND-SC09-12C09L1 55,38 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail 12color SC/UPC SM 1m 9/125 G.652D 0.9mm...
16.
Loading... ND Net Pigtail 12color SC/APC SM 1m 9/125 G.652D 0.9mm LSZH
ND-SCA09-12C09L1 41,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail 12color SC/APC SM 1m 9/125 G.652D 0.9mm...
17.
Loading... ND Net SC/APC Optical Adapter Simplex
ND-SCA-OASX 1,08 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/APC Optical Adapter Simplex
18.
Loading... ND Net  Horizontal Fiber Optic Splice Closure with 2 in/out (max 96 port)
ND-FOSC-001-02 70,74 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Horizontal Fiber Optic Splice Closure with...
19.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSC09SX2L05 9,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 5,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 5,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
20.
Loading... ND Net LC/UPC Fast Connector
ND-LCUPC-FC 13,54 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net LC/UPC Fast Connector
21.
Loading... ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Lose Tube LSZH 2m
ND-PG-SCG657-LTL2 5,02 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Lose...
22.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L05 9,22 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
23.
Loading... ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.652D 0.9mm Thigh Buffer LSZH 2m
ND-PG-SC09-G652DTBL2 4,30 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.652D 0.9mm Thigh...
24.
Loading... ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Thigh Buffer LSZH 2m
ND-PG-SCG657-TBL2 5,02 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.657A1 0.9mm Thigh...
25.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 12-color G.657A1 0.9mm Thigh Buffer LSZH 1m
ND-PG-SCG657-12CTBL1 58,20 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 12-color G.657A1 0.9mm...
26.
Loading... ND Net SC/UPC Fast Connector
ND-SCUPC-FC 4,84 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/UPC Fast Connector
27.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L05 9,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
28.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657DX2L1 19,16 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1...
29.
Loading... ND Net SC/UPC Optical Adapter Simplex
ND-SC-OASX 1,08 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/UPC Optical Adapter Simplex
30.
Loading... ND Net Splitter PLC SC/APC 2x16 0.9mm with connector
ND-SCA-PLCSP2X16 288,88 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC SC/APC 2x16 0.9mm with connector
31.
Loading... ND Net Splitter PLC SC/APC 2x4 0.9mm with connector
ND-SCA-PLCSP2X4 127,60 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC SC/APC 2x4 0.9mm with connector
32.
Loading... ND Net  Horizontal Fiber Optic Closure Closure with 6 in/out (max 192 port)
ND-FOSC-004 296,48 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Horizontal Fiber Optic Closure Closure with...
33.
Loading... ND Net  Horizontal Fiber Optic Closure Closure with 2 in/out (max 72 port)
ND-FOSC-003 115,52 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Horizontal Fiber Optic Closure Closure with...
34.
Loading... ND Net Single HeatShrinkable Sleeve 45mm (Opak.100szt)
ND-SHS-45MM 22,54 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Single HeatShrinkable Sleeve 45mm (Opak.100szt)
35.
Loading... ND Net LC/UPC Optical Adapter Duplex
ND-LC-OADX 3,58 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net LC/UPC Optical Adapter Duplex
36.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L3 10,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/125 G.652D...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
37.
Loading... ND Net Splitter PLC 2x4  0.9mm without connector
ND-PLCSP2X4 100,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC 2x4 0.9mm without connector
38.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657DX2L3 20,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1...
39.
Loading... ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.652D 0.9mm Lose Tube LSZH 2m
ND-PG-SC09-G652DLTL2 4,30 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 G.652D 0.9mm Lose...
40.
Loading... ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 12-color G.652D 0.9mm Thigh Buffer LSZH 1m
ND-PGSC09-12C09TBL1 51,92 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/UPC SM 09/125 12-color G.652D 0.9mm...
41.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657DX2L05 18,80 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
42.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 3m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L3 10,02 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 3m 9/125 G.652D...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
43.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1 Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657DX2L2 19,96 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1...
44.
Loading... ND Net Splitter PLC 2x16  0.9mm without connector
ND-PLCSP2X16 207,28 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC 2x16 0.9mm without connector
45.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L1 9,72 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
46.
Loading... ND Net SC/UPC Optical Adapter Duplex
ND-SC-OADX 2,24 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/UPC Optical Adapter Duplex
47.
Loading... ND Net Splitter PLC SC/UPC-SC/APC 2x4 0.9mm with connectors both sides
ND-SCSCA-PLCSP2X4 127,60 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC SC/UPC-SC/APC 2x4 0.9mm with connectors...
48.
Loading... ND Net Single HeatShrinkable Sleeve 60mm (Opak.100szt)
ND-SHS-60MM 19,96 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Single HeatShrinkable Sleeve 60mm (Opak.100szt)
49.
Loading... ND Net Fiber Optic Terminal Box 24x FC\SC\ST\LC (without adapter) 485x305x1U
ND-OTB-005-24SX 117,81 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Fiber Optic Terminal Box 24x FC\SC\ST\LC (without...
50.
Loading... ND Net FTTH Teminal Box 16 port (Empty box, without adapter, pigtail)260x320x90
ND-FTTH-005 94,96 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net FTTH Teminal Box 16 port (Empty box, without...
51.
Loading... ND Net Splitter PLC SC/UPC-SC/APC 2x16 0.9mm with connectors both sides
ND-SCSCA-PLCSP2X16 288,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC SC/UPC-SC/APC 2x16 0.9mm with...
52.
Loading... ND Net SC/UPC-LC/UPC Hybrid Optical Adapter
ND-SCLC-HOA 60,76 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/UPC-LC/UPC Hybrid Optical Adapter
53.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L1 9,94 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1...
54.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L1 9,32 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
55.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 12-color G.652D 0.9mm Thigh Buffer LSZH 1m
ND-PGSCA09-12C09TBL1 53,72 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 12-color G.652D 0.9mm...
56.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.652D 0.9mm Lose Tube LSZH 1m
ND-PGSCA09-G652DTBL1 4,48 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.652D 0.9mm Lose...
57.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L05 9,58 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
58.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L2 10,24 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/125 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
59.
Loading... ND Net Fiber Optic Terminal Box 24x FC\SC\ST\LC (without adapter) 485x200x1U
ND-OTB-002-24SX 125,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Fiber Optic Terminal Box 24x FC\SC\ST\LC (without...
60.
Loading... ND Net Fiber Optic Terminal Box 8x FC\SC\ST\LC (without adapter) 280x130x1U
ND-OTB-001-8SX 40,36 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Fiber Optic Terminal Box 8x FC\SC\ST\LC (without...
61.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.652D Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09DX2L05 18,80 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
62.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L2 10,02 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1...
63.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.652D 0.9mm Thigh Buffer LSZH 2m
ND-PGSCA09-G652DTBL2 4,48 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.652D 0.9mm Thigh...
64.
Loading... ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.652D 0.9mm Thigh Buffer LSZH 1m
ND-PGSCA09-G652DLTL1 4,48 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Pigtail SC/APC SM 09/125 G.652D 0.9mm Thigh...
65.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L3 11,10 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1...
66.
Loading... ND Net FTTH Teminal Box 2 port (Empty box, without adapter, pigtail) 86x86x10
ND-FTTH-006 3,76 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net FTTH Teminal Box 2 port (Empty box, without...
67.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 5m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L5 11,64 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 5,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 5,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
68.
Loading... ND Net FTTH Teminal Box 8 port (Empty box, without adapter, pigtail)200x215x24
ND-FTTH-004 74,56 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net FTTH Teminal Box 8 port (Empty box, without...
69.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L5 11,20 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 5m 9/125 G.657A1...
70.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09DX2L1 19,16 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
71.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 1m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCLC09SX2L1 9,32 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: LC/UPC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: LC/UPC
72.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCAG657SX2L5 12,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 5m 9/125 G.657A1...
73.
Loading... ND Net FTTH Teminal Box  6 port SC(Empty box price, without adapter , pigtail )
ND-SCFTTH-006 29,09 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net FTTH Teminal Box 6 port SC(Empty box price,...
74.
Loading... ND Net Optical Distribution Box 24 port 370x280x75
ND-DYS-ODB-001 217,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Optical Distribution Box 24 port 370x280x75
75.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L2 9,84 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.657A1...
76.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 3m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L3 10,20 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 3m 9/125 G.657A1...
77.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSC09SX2L2 9,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
78.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCAG657SX2L3 10,38 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3m 9/125 G.657A1...
79.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCG657SX2L1 9,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.657A1...
80.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.652D Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09DX2L2 19,96 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
81.
Loading... ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.652D Duplex 2.0mm LSZH
ND-SCSCA09DX2L3 20,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 3m 9/125 G.652D...
  • Długość: 3,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 3,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
82.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCAG657SX2L2 9,84 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1...
83.
Loading... ND Net Splitter PLC 1x16 0.9mm without connector
ND-PLCSP1X16 62,76 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC 1x16 0.9mm without connector
84.
Loading... ND Net Splitter PLC 1x4 0.9mm without connector
ND-PLCSP1X4 33,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC 1x4 0.9mm without connector
85.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCAG657SX2L1 9,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1...
86.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.652D Corning Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCA09CSX2L05 9,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.652D...
  • Długość: 0,50 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/APC
  • Typ wtyczki 2: SC/APC
Długość: 0,50 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/APC ,Typ wtyczki 2: SC/APC
87.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSC09SX2L1 9,32 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 1m 9/125 G.652D...
  • Długość: 1,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 1,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
88.
Loading... ND Net Splitter PLC 1x8 0.9mm without connector
ND-PLCSP1X8 34,74 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Splitter PLC 1x8 0.9mm without connector
89.
Loading... ND Net SC/APC Optical Adapter Duplex
ND-SCA-OADX 2,50 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net SC/APC Optical Adapter Duplex
90.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSCAG657SX2L2 9,84 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 2m 9/125 G.657A1...
91.
Loading... ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-SCASCAG657SX2L05 9,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
92.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSC09SX2L2 9,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 2m 9/125 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: SC/UPC
  • Typ wtyczki 2: SC/UPC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: SC/UPC ,Typ wtyczki 2: SC/UPC
93.
Loading... ND Net Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (Opak.100szt)
ND-SHSS-45MM 17,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (Opak.100szt)
94.
Loading... ND Net Osłonki spawów 45mm grubość 1mm (Opak.100szt)
ND-SHSS-45MM-SLIM 17,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Osłonki spawów 45mm grubość 1mm (Opak.100szt)
95.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 2m 9/125 G.652D Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCLC09SX2L2 9,38 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 2m 9/125 G.652D...
  • Długość: 2,00 m
  • Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D
  • Typ wtyczki 1: LC/UPC
  • Typ wtyczki 2: LC/UPC
Długość: 2,00 m ,Typ włókna: światłowód jednomodowy 9/125 G.652D ,Typ wtyczki 1: LC/UPC ,Typ wtyczki 2: LC/UPC
96.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSCAG657SX2L1 9,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 1m 9/125 G.657A1...
97.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D Duplex 2.0mm LSZH
ND-LCLC09DX2L05 18,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 0.5m 9/125 G.652D...
98.
Loading... ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.657A1 Simplex 2.0mm LSZH
ND-LCSCG657SX2L05 9,22 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 0.5m 9/125 G.657A1...
99.
Loading... ND Net Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (Opak.100szt)
ND-SHSS-60MM 17,72 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (Opak.100szt)
100.
Loading... ND Net Osłonki spawów 60mm grubość 1mm (Opak.100szt)
ND-SHSS-60MM-SLIM 16,74 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ND Net Osłonki spawów 60mm grubość 1mm (Opak.100szt)