Typy
Loading...
Atrybuty
Produkty
Lp Obrazek
1.
Loading... HUAWEI S5720-28X-LI-AC 24 Ethernet 10/10 0/1000 Base-T ports,4 Gig SFP ports.
S5720-28X-LI-AC 2 424,43 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HUAWEI S5720-28X-LI-AC 24 Ethernet 10/10 0/1000 Base-T...
2.
Loading... HUAWEI S5720-28TP-LI 24 Ethernet 10/100/1000 Base-T ports,4 Gig SFP ports, 2 combo 10/100/1000Basse-
S5720-28TP-LI 2 803,47 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HUAWEI S5720-28TP-LI 24 Ethernet 10/100/1000 Base-T...
3.
Loading... HUAWEI S6720-30C-EI-24S-AC 24-ports 10GE SFP+, 2-ports 40GE QSFP+, 2 power slots
S6720-30C-EI-24S-AC 14 839,80 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HUAWEI S6720-30C-EI-24S-AC 24-ports 10GE SFP+, 2-ports...
4.
Loading... HUAWEI S5730-48C-SI-AC 24 Ethernet 10/10 0/1000 ports, 8 x 10 Gig SFP+
S5730-48C-SI-AC 7 101,65 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HUAWEI S5730-48C-SI-AC 24 Ethernet 10/10 0/1000 ports,...
5.
Loading... Huawei router E5573s-320 4G LTE mobilny 150Mbps
E5573s-320 144,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei router E5573s-320 4G LTE mobilny 150Mbps
  • Porty WAN: GSM karta SIM
  • Porty LAN: Micro-USB 2.0
  • Wbudowany modem: LTE
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: GSM karta SIM ,Porty LAN: Micro-USB 2.0 ,Wbudowany modem: LTE ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
6.
Loading... Huawei karta GPBH/GPBD  8x GPON C+ z mod ułami
H807GPBH/04 2 162,06 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei karta GPBH/GPBD 8x GPON C+ z mod ułami
7.
Loading... Huawei B315 Router LTE DSL WiFi 3xLAN US B white
B315-s22 white 555,71 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei B315 Router LTE DSL WiFi 3xLAN US B white
  • Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 3x 10/100BaseTX (RJ45)
  • Wbudowany modem: LTE
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 3x 10/100BaseTX (RJ45) ,Wbudowany modem: LTE ,Złącze anteny zewnętrznej:
8.
Loading... Huawei SFP 1000BASE-DWDM 1,25G, 1310nm 1 0km
S4016559 55,81 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei SFP 1000BASE-DWDM 1,25G, 1310nm 1 0km
9.
Loading... HUAWEI S1720-28GWR-4X 24 Ethernet 10/100 /1000 ports, 4 x 10 Gig SFP+
S1720-28GWR-4X 1 873,75 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HUAWEI S1720-28GWR-4X 24 Ethernet 10/100 /1000 ports,...
10.
Loading... HUAWEI S6720-30C-EI-24S-DC 24-ports 10GE SFP+, 2-ports 40GE QSFP+, 2 power slots
S6720-30C-EI-24S-DC 15 054,35 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HUAWEI S6720-30C-EI-24S-DC 24-ports 10GE SFP+, 2-ports...
11.
Loading... HUAWEI S5720-56C-EI-48S-AC 48 100/1000Ba se-X SFP ports, 4 10G SFP+ ports, One ex
S5720-56C-EI-48S-AC 10 455,80 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HUAWEI S5720-56C-EI-48S-AC 48 100/1000Ba se-X SFP...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt.
  • Warstwa przełączania: L3
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 52 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt. ,Warstwa przełączania: L3 ,Typ obudowy: rack 19"
12.
Loading... Huawei E3372 Modem LTE 150Mbps
E3372 174,44 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei E3372 Modem LTE 150Mbps
13.
Loading... Huawei HG8347R ONU EPON 1xGE, 3xFE, wifi N, 1x POTS, 1x USB
HG8347R EPON 112,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8347R ONU EPON 1xGE, 3xFE, wifi N, 1x POTS,...
14.
Loading... Huawei HG8245H ONU ENG FW
HG8245H 275,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8245H ONU ENG FW
15.
Loading... Huawei HG8546 GPON ONU 1GE+3FE+USB+WIFI GPON
HG8546M 99,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8546 GPON ONU 1GE+3FE+USB+WIFI GPON
16.
Loading... Huawei E3531 Modem 3G HSPA+ 21Mbps
E3531 83,33 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei E3531 Modem 3G HSPA+ 21Mbps
17.
Loading... Huawei  SFP+ 10G SM 1310nm, 10km
OSXA01001 161,73 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei SFP+ 10G SM 1310nm, 10km
18.
Loading... HUAWEI S5720-28X-SI-AC 24 Ethernet 10/10 0/1000 ports,4 of which are dual-purpose
S5720-28X-SI-AC 4 040,72 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HUAWEI S5720-28X-SI-AC 24 Ethernet 10/10 0/1000 ports,4...
19.
Loading... HUAWEI S5720-50X-EI-46S-AC 46 100/1000Ba se-X SFP ports, 4 10G SFP+ ports and AC
S5720-50X-EI-46S-AC 1 573,38 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HUAWEI S5720-50X-EI-46S-AC 46 100/1000Ba se-X SFP...
20.
Loading... HUAWEI S5720-28TP-PWR-LI-AC 24*10/100/1000Base-T Ethernet ports, 4*1G SFPs ports, 2*multiplexed 10/1
S5720-28TP-PWR-LI-AC 3 972,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HUAWEI S5720-28TP-PWR-LI-AC 24*10/100/1000Base-T Ethernet...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Warstwa przełączania: L3
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Warstwa przełączania: L3 ,Typ obudowy: rack 19"
21.
Loading... Huawei X2CS Uplink Board
H80D00X2CS01 772,17 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei X2CS Uplink Board
22.
Loading... Huawei MA5608T OLT 1xMCUD, 1xMPWC 2x48V
MA5608T MCUD MPWC 6 952,51 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T OLT 1xMCUD, 1xMPWC 2x48V
23.
Loading... Huawei HG8310M GPON 1xGE
HG8310M 81,69 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8310M GPON 1xGE
24.
Loading... Huawei GPFD C+ 16 port GPON Card model:H 80D00GPFD02
02310QMC 4 092,45 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GPFD C+ 16 port GPON Card model:H 80D00GPFD02
25.
Loading... Huawei HG8245 GPON ONU 4GE+2xPOTS+WiFi + USB
HG8245 167,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8245 GPON ONU 4GE+2xPOTS+WiFi + USB
26.
Loading... HUAWEI B315 Router LTE DSL WiFi 3xLAN US B Czarny
HUAWEI B315 black 555,71 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HUAWEI B315 Router LTE DSL WiFi 3xLAN US B Czarny
  • Porty WAN: GSM karta SIM
  • Porty WAN: 1x ADSL2+ Annex B (R11/RJ45)
  • Porty WAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 3x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Wbudowany modem: 4G
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: GSM karta SIM ,Porty WAN: 1x ADSL2+ Annex B (R11/RJ45) ,Porty WAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 3x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Wbudowany modem: 4G ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
27.
Loading... Huawei router mobilny E5186 Czarny
E5186 Czarny 757,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei router mobilny E5186 Czarny
  • Porty WAN: GSM karta SIM
  • Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 2x FXS RJ11
  • Porty LAN: USB 2.0
  • Wbudowany modem: 4G
  • Wbudowany modem: 3G
  • Wbudowany modem: GSM
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: GSM karta SIM ,Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 2x FXS RJ11 ,Porty LAN: USB 2.0 ,Wbudowany modem: 4G ,Wbudowany modem: 3G ,Wbudowany modem: GSM ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
28.
Loading... Huawei HS8546V GPON WIFI AC, 4xGE, 1xPOTS, 2xUSB, SC/PC
HS8546V 159,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HS8546V GPON WIFI AC, 4xGE, 1xPOTS, 2xUSB,...
29.
Loading... Huawei siłownia ETP4830 30A Embedded Power 48V, 2xR4815N, SMU01C
ETP4830-KIT 2 171,51 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei siłownia ETP4830 30A Embedded Power 48V, 2xR4815N,...
30.
Loading... Huawei MA5608T chassis
MA5608T 18 867,92 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T chassis
31.
Loading... Huawei HG8310M C+ GPON ONU 1X GE 1XSC/PC
HG8310 class C+ 88,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8310M C+ GPON ONU 1X GE 1XSC/PC
32.
Loading... Huawei HG8540M GPON ONT 3FE+1GE SC/UPC
HG8540M 99,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8540M GPON ONT 3FE+1GE SC/UPC
33.
Loading... Huawei Router mobilny WIR-Hotspot E5787 czarny
E5787 Czarny 742,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei Router mobilny WIR-Hotspot E5787 czarny
  • Porty WAN: GSM karta SIM
  • Porty LAN: 1x USB 2.0
  • Wbudowany modem: 3G
  • Wbudowany modem: 4G
  • Wbudowany modem: LTE
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: GSM karta SIM ,Porty LAN: 1x USB 2.0 ,Wbudowany modem: 3G ,Wbudowany modem: 4G ,Wbudowany modem: LTE ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
34.
Loading... Huawei MCUD1 2x 1GE, 2x 1GE/10GE płyta k ontrolna/uplinkowa
H80MCUD101 2 089,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MCUD1 2x 1GE, 2x 1GE/10GE płyta k ontrolna/uplinkowa
35.
Loading... Huawei HG8247H RF GPON ONU 4xGE, 2xPOTS, 1xUSB, wifi N
HG8247H 309,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8247H RF GPON ONU 4xGE, 2xPOTS, 1xUSB, wifi...
36.
Loading... Huawei E3372 modem 4G Play bez simlock+k arta 30GB
Huawei E3372 Play 198,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei E3372 modem 4G Play bez simlock+k arta 30GB
37.
Loading... Huawei POWER BOARD MPWD 48/230V karta za silająca MA5608T
H801MPWD 1 981,13 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei POWER BOARD MPWD 48/230V karta za silająca...
38.
Loading... Huawei HS8145 AC,4xGE,1x POTS,1x USB GPO N ONT, SC/PC
HS8145 AC 155,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HS8145 AC,4xGE,1x POTS,1x USB GPO N ONT, SC/PC
39.
Loading... Huawei C++ GPON OLT SFP MODULE
GPON-OLT-CLASS C ++ 18,87 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei C++ GPON OLT SFP MODULE
40.
Loading... Huawei HG8120C GPON ONU 1xGE, 1xFE, 1xPOTS, 1xSC/PC
HG8120C 129,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8120C GPON ONU 1xGE, 1xFE, 1xPOTS, 1xSC/PC
41.
Loading... Huawei router mobilny E5577C (LTE Wi-Fi Biały)
E5577C White 385,71 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei router mobilny E5577C (LTE Wi-Fi Biały)
  • Porty WAN: GSM karta SIM
  • Porty LAN: n/a
  • Wbudowany modem: 4G
  • Wbudowany modem: 3G
  • Wbudowany modem: LTE
  • Wbudowany modem: GSM
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: GSM karta SIM ,Porty LAN: n/a ,Wbudowany modem: 4G ,Wbudowany modem: 3G ,Wbudowany modem: LTE ,Wbudowany modem: GSM ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
42.
Loading... Huawei HG8546 GPON ONU 4xLAN WiFi #NAZWA?
HG8546-komplet 177,80 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8546 GPON ONU 4xLAN WiFi #NAZWA?
43.
Loading... Huawei router B525 4G LTE Ultra 300Mb/s HiLink Biał
HUawei B525 620,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei router B525 4G LTE Ultra 300Mb/s HiLink Biał
  • Porty WAN: GSM karta SIM
  • Porty LAN: 3x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 1x USB 2.0
  • Porty LAN: 1 x FXS RJ11
  • Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseTX (RJ45) (Combo WAN/LAN)
  • Wbudowany modem: LTE
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: GSM karta SIM ,Porty LAN: 3x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 1x USB 2.0 ,Porty LAN: 1 x FXS RJ11 ,Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseTX (RJ45) (Combo WAN/LAN) ,Wbudowany modem: LTE ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
44.
Loading... Huawei router mobilny E5573s-320 4G LTE WiFi BIAŁ 700461141174
E5573s-320 a 307,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei router mobilny E5573s-320 4G LTE WiFi BIAŁ...
  • Porty WAN: GSM karta SIM
  • Porty LAN: Micro-USB 2.0
  • Wbudowany modem: LTE
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: GSM karta SIM ,Porty LAN: Micro-USB 2.0 ,Wbudowany modem: LTE ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
45.
Loading... Huawei GPFD C++  16 port GPON Card
GPFD C++ 4 400,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GPFD C++ 16 port GPON Card
46.
Loading... HUAWEI E5573 Router mobilny 4G 150Mbps L TE 6901443054107
HUAWEI E5573 307,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HUAWEI E5573 Router mobilny 4G 150Mbps L TE 6901443054107
  • Porty WAN: GSM karta SIM
  • Porty LAN: Micro-USB 2.0
  • Wbudowany modem: LTE
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: GSM karta SIM ,Porty LAN: Micro-USB 2.0 ,Wbudowany modem: LTE ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
47.
Loading... HUAWEI E5573 Router przenośny 4GLTE logo PLAY Black
HUAWEI E5573 play 125,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HUAWEI E5573 Router przenośny 4GLTE logo PLAY Black
  • Porty WAN: GSM karta SIM
  • Porty LAN: Micro-USB 2.0
  • Wbudowany modem: LTE
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: GSM karta SIM ,Porty LAN: Micro-USB 2.0 ,Wbudowany modem: LTE ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
48.
Loading... Huawei Modem E3531 3G USB DONGLE CZARNY
E3531 black 75,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei Modem E3531 3G USB DONGLE CZARNY
49.
Loading... Huawei router B525 4G LTE Ultra 300Mb/s HiLink Czarny
B525s-23a black 620,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei router B525 4G LTE Ultra 300Mb/s HiLink Czarny
  • Porty WAN: GSM karta SIM
  • Porty LAN: 3x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 1x USB 2.0
  • Porty LAN: 1 x FXS RJ11
  • Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseTX (RJ45) (Combo WAN/LAN)
  • Wbudowany modem: LTE
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: GSM karta SIM ,Porty LAN: 3x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 1x USB 2.0 ,Porty LAN: 1 x FXS RJ11 ,Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseTX (RJ45) (Combo WAN/LAN) ,Wbudowany modem: LTE ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
50.
Loading... Huawei MA5608T+MCUD1+ MPWD Huawei MA5608 T + MCUD1and MPWD
MA5608T+MCUD1+MPWD 11 244,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T+MCUD1+ MPWD Huawei MA5608 T + MCUD1and...
51.
Loading... Huawei GICF Uplik board 2x 1.25G
HWGICF 745,28 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GICF Uplik board 2x 1.25G
52.
Loading... Huawei router mobilny E5577C 4G LTE Mobi le Czarny
E5577C 4G Black 378,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei router mobilny E5577C 4G LTE Mobi le Czarny
  • Porty WAN: GSM karta SIM
  • Porty LAN: n/a
  • Wbudowany modem: 4G
  • Wbudowany modem: 3G
  • Wbudowany modem: LTE
  • Wbudowany modem: GSM
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: GSM karta SIM ,Porty LAN: n/a ,Wbudowany modem: 4G ,Wbudowany modem: 3G ,Wbudowany modem: LTE ,Wbudowany modem: GSM ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
53.
Loading... Huawei GICF Uplink board  2x GLC 1310 nm 2-port GE Optical Interface Card
GICF 416,67 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GICF Uplink board 2x GLC 1310 nm 2-port GE...
54.
Loading... Huawei ME909s-120 Modem LTE MiniPCI Express, LTE FDD: 150/50 Mbps.
ME909s-120 370,37 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei ME909s-120 Modem LTE MiniPCI Express, LTE FDD:...
55.
Loading... Huawei MA5683T 2xPRTE, 2xSCUN
MA5683TnoGICF 6 563,38 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5683T 2xPRTE, 2xSCUN
56.
Loading... Huawei GPBD 8P board with full C++ SFP
GPBD C+ 2 093,30 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GPBD 8P board with full C++ SFP
57.
Loading... Huawei MPWC Power Card 48V
MPWC 1 421,87 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MPWC Power Card 48V
58.
Loading... Huawei MA5608T+MCUD/MPWC,1GE
MA5608T,MCUD,MPWC 6 690,77 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T+MCUD/MPWC,1GE
59.
Loading... Huawei MA5608T with 2xMCUD1 / MPWC, 10G
MA5608,2xMCUD1, MPWC 6 952,51 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T with 2xMCUD1 / MPWC, 10G
60.
Loading... Huawei MA5683T 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF
MA5683T SCUN GICF 18 432,08 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5683T 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF
61.
Loading... Huawei MA5800-X15 2xMPLA, 2xPILA, 1xFAN
MA5800-X15 12 500,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5800-X15 2xMPLA, 2xPILA, 1xFAN
62.
Loading... Huawei GPHF 16 PON C+ CARD For MA5800 OL T
Huawei GPHF 16 C+ 3 200,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GPHF 16 PON C+ CARD For MA5800 OL T
63.
Loading... Huawei MA5800-X17 2xMPLA, 2xPILA, 1xFAN
MA5800-X17 12 500,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5800-X17 2xMPLA, 2xPILA, 1xFAN
64.
Loading... Huawei XGHD 10G 8 PON CARD For MA5800 OL T
XGHD 10G 8 PON CARD 6 900,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei XGHD 10G 8 PON CARD For MA5800 OL T
65.
Loading... Huawei MA5800-X7 2xMPLA, 2xPILA, 1xFAN
MA5800-X7 12 500,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5800-X7 2xMPLA, 2xPILA, 1xFAN
66.
Loading... HISENSE GPON OLT CLASS BC+ LTE3680P-BC+
LTE3680P-BC+ 105,29 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HISENSE GPON OLT CLASS BC+ LTE3680P-BC+
67.
Loading... Huawei X2CS uplink card without SFP
Huawei X2CS bez SFP 535,09 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei X2CS uplink card without SFP
68.
Loading... Huawei GPFD C+ 16 port GPON Card
02310UGU 3 237,31 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GPFD C+ 16 port GPON Card
69.
Loading... Huawei MA5683T 2xSCUN, 2xPRTE, 2x X2CS
MA5683T X2CS 8 113,21 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5683T 2xSCUN, 2xPRTE, 2x X2CS
70.
Loading... HISENSE GPON OLT CLASS C++ LTE3680P-BC+2 GPON Module
SFP C++ 218,50 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HISENSE GPON OLT CLASS C++ LTE3680P-BC+2 GPON Module
71.
Loading... HISENSE GPON OLT CLASS B+ LTE3680E BC+SF
SFP 71,43 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HISENSE GPON OLT CLASS B+ LTE3680E BC+SF