Typy
Loading...
Atrybuty
Produkty
Lp Obrazek
1.
Loading... Huawei router E5573s-320 4G LTE mobilny 150Mbps
E5573s-320 356,31 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei router E5573s-320 4G LTE mobilny 150Mbps
  • Porty WAN: GSM karta SIM
  • Porty LAN: Micro-USB 2.0
  • Wbudowany modem: LTE
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: GSM karta SIM ,Porty LAN: Micro-USB 2.0 ,Wbudowany modem: LTE ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
2.
Loading... Huawei HG8310M GPON ONU 1X GBE 1X SC/PC
HG8M8310MG01 123,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8310M GPON ONU 1X GBE 1X SC/PC
3.
Loading... Huawei B315 Router LTE DSL WiFi 3xLAN US B
B315-s22 569,09 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei B315 Router LTE DSL WiFi 3xLAN US B
  • Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 3x 10/100BaseTX (RJ45)
  • Wbudowany modem: LTE
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1x 10/100BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 3x 10/100BaseTX (RJ45) ,Wbudowany modem: LTE ,Złącze anteny zewnętrznej:
4.
Loading... Huawei SFP 1000BASE-DWDM 1,25G, 1310nm 1 0km
SFP1G 77,24 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei SFP 1000BASE-DWDM 1,25G, 1310nm 1 0km
5.
Loading... Huawei E3372 Modem LTE 150Mbps
E3372 177,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei E3372 Modem LTE 150Mbps
6.
Loading... Huawei HG8347R ONU ENG FW
HG8347R 1 150,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8347R ONU ENG FW
7.
Loading... Huawei HG8245H ONU ENG FW
HG8245H 446,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8245H ONU ENG FW
8.
Loading... Huawei HG8546 GPON ONU 1GE+3FE+USB+WIFI GPON
HG8546 197,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8546 GPON ONU 1GE+3FE+USB+WIFI GPON
9.
Loading... Huawei E3531 Modem 3G HSPA+ 21Mbps
E3531 96,98 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei E3531 Modem 3G HSPA+ 21Mbps
10.
Loading... Huawei  SFP+ 10G SM 1310nm, 10km
OSXA01001 161,73 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei SFP+ 10G SM 1310nm, 10km
11.
Loading... Huawei X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G
H80D00X2CS01 3 447,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G
12.
Loading... Huawei MA5608T OLT 2xMCUD, 1xMPWC 2x48V 2xSFP - komplet
MA5608T MCUD MPWC 16 157,75 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T OLT 2xMCUD, 1xMPWC 2x48V 2xSFP - komplet
13.
Loading... Huawei HG8310M GPON 1xGbit
HG8310M 108,85 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8310M GPON 1xGbit
14.
Loading... Huawei GPFD C+ 16 port GPON Card model:H 80D00GPFD02
02310QMC 9 048,35 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GPFD C+ 16 port GPON Card model:H 80D00GPFD02
15.
Loading... Huawei ETP4830 Embedded Power 48V ETP483 0-A1, 2xRB415N, SMU01
ETP4830-KIT 12 495,30 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei ETP4830 Embedded Power 48V ETP483 0-A1, 2xRB415N,...
16.
Loading... Huawei MA5608T chassis
MA5608T 100 000,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T chassis
17.
Loading... Huawei Power Board  AC 230V
H801MPWD 3 767,95 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei Power Board AC 230V
18.
Loading... Huawei C++ GPON OLT SFP MODULE
GPON-OLT-CLASS C ++ 50,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei C++ GPON OLT SFP MODULE
19.
Loading... AC Plug Converter to EU przejscówka zasi lania
Przej. zasilania EU 0,59 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AC Plug Converter to EU przejscówka zasi lania
20.
Loading... Huawei GPFD C++  16 port GPON Card
GPFD C++ 10 465,75 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GPFD C++ 16 port GPON Card
21.
Loading... Huawei MA5608T+MCUD1+ MPWD Huawei MA5608 T + MCUD1and MPWD
MA5608T+MCUD1+MPWD 29 796,60 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T+MCUD1+ MPWD Huawei MA5608 T + MCUD1and...
22.
Loading... Huawei GICF
HWGICF 500,05 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GICF
23.
Loading... Huawei GICF Uplink board  2x GLC 1310 nm 2-port GE Optical Interface Card
GICF 658,33 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GICF Uplink board 2x GLC 1310 nm 2-port GE...
24.
Loading... Huawei MA5683T 2xPRTE, 2xSCUN
MA5683TnoGICF 33 200,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5683T 2xPRTE, 2xSCUN
25.
Loading... Huawei GPBD 8P board with full C++ SFP
GPBD C+ 2 093,30 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GPBD 8P board with full C++ SFP
26.
Loading... Huawei HG8546 GPON ONU 4xLAN WiFi - komplet
HG8546-komplet 177,80 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8546 GPON ONU 4xLAN WiFi - komplet
27.
Loading... Huawei MA5608T+MCUD/MPWC,1GE
MA5608T,MCUD,MPWC 17 730,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T+MCUD/MPWC,1GE
28.
Loading... Huawei MA5608T with MCUD1 / MPWC, 10G
MA5608T, MCUD1, MPWC 29 500,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T with MCUD1 / MPWC, 10G
29.
Loading... Huawei MA5683T 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF
MA5683T SCUN GICF 18 312,10 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5683T 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF