Producenci
Loading...
Atrybuty
Produkty
Lp Obrazek
1.
Loading... DRAYTEK Router VIGOR 2952 3xWAN, 4xGbit, 1xSFP, 50xVPN
VIGOR 2952 2 105,17 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: DRAYTEK Router VIGOR 2952 3xWAN, 4xGbit, 1xSFP, 50xVPN
2.
Loading... Fibrain FMU-APA12G-E Konwerter SFP 10/100/1000 Base-TX, do SFP
FMU-APA12G-E 121,43 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Fibrain FMU-APA12G-E Konwerter SFP 10/100/1000 Base-TX,...
3.
Loading... Fibrain FTS-C12G-10M+-CI SFP 10/100/1000 Base-t 100m UTP SGMII CISCO
FTS-C12G-10M+ 119,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Fibrain FTS-C12G-10M+-CI SFP 10/100/1000 Base-t 100m...
4.
Loading... Fibrain FTS-M12G-S85L-55M-CI SFP MM LC 1000 Base-SX 850NM DUPLEX 550MB
FTS-M12G-S85L-55M-CI 55,36 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Fibrain FTS-M12G-S85L-55M-CI SFP MM LC 1000 Base-SX...
5.
Loading... Fibrain FTS-S12G-B35S-005-CI SFP WDM SC 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM Simplex 5km
FTS-S12G-B35S-005-CI 64,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Fibrain FTS-S12G-B35S-005-CI SFP WDM SC 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM...
6.
Loading... Fibrain FTS-S12G-B35S-020-CI SFP WDM SC 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM Simplex 20km
FTS-S12G-B35S-020-CI 73,80 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Fibrain FTS-S12G-B35S-020-CI SFP WDM SC 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM...
7.
Loading... Fibrain FTS-S12G-B35S-020D-CI SFP WDM SC TX:1310NM/RX:1550NM Simplex 20km DDMI
FTS-S12G-B35S-020D-C 89,94 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Fibrain FTS-S12G-B35S-020D-CI SFP WDM SC TX:1310NM/RX:1550NM...
8.
Loading... Fibrain FTS-S12G-B35Y-005-CI SFP WDM LC 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM Simplex 5km
FTS-S12G-B35Y-005-CI 64,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Fibrain FTS-S12G-B35Y-005-CI SFP WDM LC 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM...
9.
Loading... Fibrain FTS-S12G-B53S-005-CI SFP WDM SC 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM Simplex 5km
FTS-S12G-B53S-005-CI 64,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Fibrain FTS-S12G-B53S-005-CI SFP WDM SC 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM...
10.
Loading... Fibrain FTS-S12G-B53S-020-CI SFP WDM SC 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM Simplex 20km
FTS-S12G-B53S-020-CI 129,16 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Fibrain FTS-S12G-B53S-020-CI SFP WDM SC 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM...
11.
Loading... Fibrain FTS-S12G-B53S-020D-CI SFP WDM SC TX:1550NM/RX:1310NM Simplex 20km DDMI
FTS-S12G-B53S-02D-CI 139,91 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Fibrain FTS-S12G-B53S-020D-CI SFP WDM SC TX:1550NM/RX:1310NM...
12.
Loading... Fibrain FTS-S12G-B53Y-005-CI SFP WDM LC 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM Simplex 5km
FTS-S12G-B53Y-005-CI 64,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Fibrain FTS-S12G-B53Y-005-CI SFP WDM LC 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM...
13.
Loading... Fibrain FTS-S12G-S31L-020-CI SFP SM LC 1000 Base-LH, 1310nm, Duplex 20km
FTS-S12G-S31L-020 64,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Fibrain FTS-S12G-S31L-020-CI SFP SM LC 1000 Base-LH,...
14.
Loading... HP Serwer DL380e Gen8  E5-2407v2 SFF 8Gb B320i
747768-421 8 058,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HP Serwer DL380e Gen8 E5-2407v2 SFF 8Gb B320i
15.
Loading... Huawei E3372 Modem LTE 150Mbps
E3372 174,44 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei E3372 Modem LTE 150Mbps
16.
Loading... Huawei E3531 Modem 3G HSPA+ 21Mbps
E3531 83,33 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei E3531 Modem 3G HSPA+ 21Mbps
17.
Loading... Huawei GICF Uplik board 2x 1.25G
HWGICF 745,28 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GICF Uplik board 2x 1.25G
18.
Loading... Kasda złota KASDAKW9522GD
KW9522 357,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Kasda złota KASDAKW9522GD
19.
Loading... Mikrotik RouterBoard 18POW Zasilacz impulsowy 24V 0.8A
18POW 22,18 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard 18POW Zasilacz impulsowy 24V...
20.
Loading... Mikrotik RouterBoard 24HPOW Zasilacz impulsowy 24V 1.6A
24HPOW 53,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard 24HPOW Zasilacz impulsowy 24V...
21.
Loading... Mikrotik RouterBoard 48POW Zasilacz impulsowy 48V 0.7A
48POW 53,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard 48POW Zasilacz impulsowy 48V...
22.
Loading... Mikrotik RouterBoard 5VUSB Adapter do zasilania RB 411UAHR 5V USB
5VUSB 6,65 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard 5VUSB Adapter do zasilania RB...
23.
Loading... Mikrotik RouterBoard CA150 Obudowa dla płyt RouterBoard RB150
CA150 44,36 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard CA150 Obudowa dla płyt RouterBoard...
24.
Loading... Mikrotik RouterBoard CA411-711 Obudowa dla płyt RouterBoard RB411/RB711
CA411-711 44,36 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard CA411-711 Obudowa dla płyt RouterBoard...
25.
Loading... Mikrotik RouterBoard CA433U Obudowa dla płyt RouterBoard RB433
CA433U 70,97 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard CA433U Obudowa dla płyt RouterBoard...
26.
Loading... Mikrotik RouterBoard CA493 Obudowa dla płyt RouterBoard RB493
CA493 70,97 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard CA493 Obudowa dla płyt RouterBoard...
27.
Loading... Mikrotik RouterBoard CA800 Obudowa dla płyt RouterBoard RB800
CA800 70,97 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard CA800 Obudowa dla płyt RouterBoard...
28.
Loading... Mikrotik RouterBoard CAOTS Obudowa zewnętrzna do RB411/911/912
CAOTS 159,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard CAOTS Obudowa zewnętrzna do RB411/911/912
29.
Loading... Mikrotik RouterBoard CAOTU Obudowa zewnętrzna do RB433/800
CAOTU 261,70 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard CAOTU Obudowa zewnętrzna do RB433/800
30.
Loading... Mikrotik RouterBoard MTRADC Osłona antyzakłóceniowa do mANT30
MTRADC 119,77 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard MTRADC Osłona antyzakłóceniowa...
31.
Loading... Mikrotik RouterBoard MTRADC4 Osłona antyzakłóceniowa do mANT30 4-pack
MTRADC4 399,22 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard MTRADC4 Osłona antyzakłóceniowa...
32.
Loading... Mikrotik RouterBoard QM Uchwyt montażowy do RBSXT z przegubem
QM 8,87 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard QM Uchwyt montażowy do RBSXT...
33.
Loading... Mikrotik RouterBoard QME Uchwyt montażowy do QuickMount EXTRA
QME 19,96 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard QME Uchwyt montażowy do QuickMount...
34.
Loading... Mikrotik RouterBoard QMP Uchwyt montażowy Quickmount PRO
QMP 19,96 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard QMP Uchwyt montażowy Quickmount...
35.
Loading... Mikrotik RouterBoard QMP-LHG Uchwyt montażowy do LHG
QMP-LHG 19,96 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard QMP-LHG Uchwyt montażowy do LHG
36.
Loading... Mikrotik RouterBoard R11e-2HnD Karta miniPCI-e 802.11bgn 800mV 2x U.fl
R11e-2HnD 110,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard R11e-2HnD Karta miniPCI-e 802.11bgn...
37.
Loading... Mikrotik RouterBoard R11e-2HPnD Karta miniPCI-e 802.11bgn 1V 2x MMCX
R11e-2HPnD 110,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard R11e-2HPnD Karta miniPCI-e 802.11bgn...
38.
Loading... Mikrotik RouterBoard R11e-5HacD Karta miniPCI-e 802.11ac 500mV 2x MMCX
R11e-5HacD 155,25 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard R11e-5HacD Karta miniPCI-e 802.11ac...
39.
Loading... Mikrotik RouterBoard R11e-5HacT Karta miniPCI-e 802.11ac 630mV 3x MMCX
R11e-5HacT 168,56 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard R11e-5HacT Karta miniPCI-e 802.11ac...
40.
Loading... Mikrotik RouterBoard R11e-5HnD Karta miniPCI-e 802.11an 500mV 2x MMCX
R11e-5HnD 110,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard R11e-5HnD Karta miniPCI-e 802.11an...
41.
Loading... Mikrotik RouterBoard R2SHPn Karta miniPCI-e 802.11bgn 1.6V 1x MMCX
R2SHPn 150,81 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard R2SHPn Karta miniPCI-e 802.11bgn...
42.
Loading... Mikrotik RouterBoard R52H Karta miniPCI-e 802.11abgn 320mV 2x U.fl
R52H 150,81 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard R52H Karta miniPCI-e 802.11abgn...
43.
Loading... Mikrotik RouterBoard R52HnD Karta miniPCI-e 802.11abgn 400mV 2x MMCX
R52HnD 151,37 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard R52HnD Karta miniPCI-e 802.11abgn...
44.
Loading... Mikrotik RouterBoard R52nM Karta miniPCI-e 802.11abgn 200mV 2x MMCX
R52nM 110,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard R52nM Karta miniPCI-e 802.11abgn...
45.
Loading... Mikrotik RouterBoard R5SHPn Karta miniPCI-e 802.11an 800mV 1x MMCX
R5SHPn 150,81 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard R5SHPn Karta miniPCI-e 802.11an...
46.
Loading... Mikrotik RouterBoard RB14e Adapter 4x miniPCI-e
RB14e 150,81 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard RB14e Adapter 4x miniPCI-e
47.
Loading... Mikrotik RouterBoard RB14eU Adapter 4x miniPCI-e Wi-Fi/3G, 4x SIM
RB14eU 181,87 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard RB14eU Adapter 4x miniPCI-e Wi-Fi/3G,...
48.
Loading... Mikrotik RouterBoard RB44Ge Karta sieciowa PCIe 4xGbit
RB44Ge 288,32 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard RB44Ge Karta sieciowa PCIe 4xGbit
49.
Loading... Mikrotik RouterBoard RB502 Karta rozszerzeń do RB800, 2x miniPCI
RB502 70,97 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard RB502 Karta rozszerzeń do RB800,...
50.
Loading... Mikrotik RouterBoard RB604 Karta rozszerzeń do RB604
RB604 110,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard RB604 Karta rozszerzeń do RB604
51.
Loading... Mikrotik RouterBoard RBFTC11 Konwerter SFP, 12-57V PoE 802.3af/at ZEW
RBFTC11 128,02 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard RBFTC11 Konwerter SFP, 12-57V...
52.
Loading... Mikrotik RouterBoard RBGPOE Adapter Gigabit PoE injector
RBGPOE 18,47 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard RBGPOE Adapter Gigabit PoE injector
53.
Loading... Mikrotik RouterBoard RBGPOE-CON-HP Przetwornica 48V na 24V Gigabit PoE
RBGPOE-CON-HP 77,19 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard RBGPOE-CON-HP Przetwornica 48V...
54.
Loading... Mikrotik RouterBoard RBPOE Adapter PoE injector
RBPOE 9,76 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard RBPOE Adapter PoE injector
55.
Loading... Mikrotik RouterBoard RBWMK Organizer kabli do serii RB2011
RBWMK 25,51 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard RBWMK Organizer kabli do serii...
56.
Loading... Mikrotik RouterBoard Sleeve30 Osłona kołnieżowa do mANT30 (zestaw)
Sleeve30 275,01 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard Sleeve30 Osłona kołnieżowa do...
57.
Loading... NETIS 500Mbps Home Plug AV Power Line Ad apter PL7500Kit
PL7500Kit 108,77 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 500Mbps Home Plug AV Power Line Ad apter PL7500Kit
58.
Loading... NETIS 600Mbps Home Plug AV Power Line
PL7600KIT 120,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 600Mbps Home Plug AV Power Line
59.
Loading... NETIS Gigabit Ethernet Adapter PCI AD110 2
AD1102 28,70 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS Gigabit Ethernet Adapter PCI AD110 2
60.
Loading... NETIS Gigabit Ethernet Adapter PCI-E AD1 103
AD1103 43,05 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS Gigabit Ethernet Adapter PCI-E AD1 103
61.
Loading... Oprawa HSK LEDY AQUARIUS
752122 386,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Oprawa HSK LEDY AQUARIUS
62.
Loading... Oprawa HSK LEDY DRACO
752968 488,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Oprawa HSK LEDY DRACO
63.
Loading... Technologic EasyBridge 5G-19D Lite RB911-5HN 5GHz 19 dBi
EasyBridge 5G-19D 251,43 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Technologic EasyBridge 5G-19D Lite RB911-5HN 5GHz...
64.
Loading... Technologic EasyBridge 5G-23D MAX RB911-5HN 5GHz 23 dBi
EasyBridge 5G-23D 378,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Technologic EasyBridge 5G-23D MAX RB911-5HN 5GHz 23...
65.
Loading... TP-Link MC100CM Media Konwerter
MC100CM 81,28 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC100CM Media Konwerter
66.
Loading... TP-Link MC110CS Media Konwerter Fast Eth ernet Tx=1310nm SC SM 20km
MC110CS 82,11 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC110CS Media Konwerter Fast Eth ernet Tx=1310nm...
67.
Loading... TP-Link MC111CS Media Konwerter WDM Fast Ethernet Tx=1550nm SC SM 20km
MC111CS 93,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC111CS Media Konwerter WDM Fast Ethernet...
68.
Loading... TP-Link MC112CS Media Konwerter WDM Fast Ethernet Tx=1310nm  SC SM 20km
MC112CS 86,84 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC112CS Media Konwerter WDM Fast Ethernet...
69.
Loading... TP-Link MC200CM Media Konwerter
MC200CM 153,45 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC200CM Media Konwerter
70.
Loading... TP-Link MC210CS Media Konwerter (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km
MC210CS 154,39 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC210CS Media Konwerter (RJ45) - 1000BaseLX...
71.
Loading... TP-LINK TL-POE150S Zasilacz PoE Injector 1 port 48VDC 802.11af
TL-POE150S 65,49 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-LINK TL-POE150S Zasilacz PoE Injector 1 port 48VDC...
72.
Loading... TP-Link TL-PS110U print 1xUSB, 1xRJ-45
TL-PS110U 121,64 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-PS110U print 1xUSB, 1xRJ-45
73.
Loading... TP-Link TL-PS310U MFP  1xUSB, 1xRJ-45
TL-PS310U 128,19 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-PS310U MFP 1xUSB, 1xRJ-45
74.
Loading... TP-Link TL-WA850RE 1 port 10/100m Ethern RJ45 64/128/152-bitowe WEP. WPA-PSK
TL-WA850RE 66,91 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-WA850RE 1 port 10/100m Ethern RJ45 64/128/152-bitowe...
75.
Loading... TP-Link TL-WA855RE Wireless Range Extend
TL-WA855RE 71,12 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-WA855RE Wireless Range Extend
76.
Loading... TP-Link TL-WPA2220 300Mbp AV200 WiFi KIT
TL-WPA2220KIT 173,09 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-WPA2220 300Mbp AV200 WiFi KIT
77.
Loading... Ubiquiti airFiber Dish AF-2G24-S45 2.4Gh antena paraboliczna, 24dBi, 2x6.6°
AF-2G24-S45 720,90 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airFiber Dish AF-2G24-S45 2.4Gh antena paraboliczna,...
78.
Loading... Ubiquiti airFiber Dish AF-3G26-S45 3Ghz antena paraboliczna, 26dBi, 2x7°
AF-3G26-S45 962,81 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airFiber Dish AF-3G26-S45 3Ghz antena paraboliczna,...
79.
Loading... Ubiquiti airFiber Dish AF-5G23-S45 5Ghz antena paraboliczna, 23dBi, 2x10°
AF-5G23-S45 362,87 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airFiber Dish AF-5G23-S45 5Ghz antena paraboliczna,...
80.
Loading... Ubiquiti airFiber Dish AF-5G30-S45 5Ghz antena paraboliczna, 30dBi, 2x5.8°
AF-5G30-S45 439,38 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airFiber Dish AF-5G30-S45 5Ghz antena paraboliczna,...
81.
Loading... Ubiquiti airFiber Dish AF-5G34-S45 5Ghz antena paraboliczna, 34dBi, 2x3°
AF-5G34-S45 1 161,18 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airFiber Dish AF-5G34-S45 5Ghz antena paraboliczna,...
82.
Loading... Ubiquiti airGateway Moduł Wi-Fi CPE AP Indoor 2.4GHz, 802.11b/g/n PoE 1x RJ-45
airGateway 66,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airGateway Moduł Wi-Fi CPE AP Indoor 2.4GHz,...
83.
Loading... Ubiquiti airMAX RM2-Ti Rocket 2.4Ghz Titanium 2x2 MIMO, 630mW, TDMA, 550MHz
RM2-Ti 749,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airMAX RM2-Ti Rocket 2.4Ghz Titanium 2x2...
84.
Loading... Ubiquiti airMAX RM5-Ti Rocket 5Ghz Titanium 2x2 MIMO, 500mW, TDMA, 550MHz
RM5-Ti 846,70 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airMAX RM5-Ti Rocket 5Ghz Titanium 2x2 MIMO,...
85.
Loading... Ubiquiti airMAX ROCKET M2 2.4Ghz 2x2 MIMO, 630mW, TDMA, 400MH
ROCKETM2 305,27 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airMAX ROCKET M2 2.4Ghz 2x2 MIMO, 630mW,...
86.
Loading... Ubiquiti airMAX ROCKET M3 3.4-3.7Ghz 2x2 MIMO, TDMA, 400MHz
ROCKETM3 560,34 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airMAX ROCKET M3 3.4-3.7Ghz 2x2 MIMO, TDMA,...
87.
Loading... Ubiquiti airMAX ROCKET M365 3.65Ghz 2x2 MIMO, TDMA, 400MHz
ROCKETM365 624,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airMAX ROCKET M365 3.65Ghz 2x2 MIMO, TDMA,...
88.
Loading... Ubiquiti airMAX Rocket M5 5GHz 2x2 MIMO, TDMA, 400MHz
ROCKETM5 267,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airMAX Rocket M5 5GHz 2x2 MIMO, TDMA, 400MHz
89.
Loading... Ubiquiti airMAX ROCKET M9 900Mhz 2x2 MIMO, TDMA
ROCKETM9 624,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airMAX ROCKET M9 900Mhz 2x2 MIMO, TDMA
90.
Loading... Ubiquiti airMAX Rocket R5AC-LITE 5GHz 450Mbps, 1x Gigabit, 2x RP-SMA 802.11ac
R5AC-LITE 450,82 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airMAX Rocket R5AC-LITE 5GHz 450Mbps, 1x...
91.
Loading... Ubiquiti airRouter WiFi 2.4Ghz 802.11b/g/n, 4x LAN, USB
airRouter 125,79 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airRouter WiFi 2.4Ghz 802.11b/g/n, 4x LAN,...
92.
Loading... Ubiquiti airRouter-HP WiFi 2.4Ghz 802.11b/g/n, 4x LAN, 400mW, USB
airRouter-HP 217,72 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti airRouter-HP WiFi 2.4Ghz 802.11b/g/n, 4x...
93.
Loading... Ubiquiti CRM Point CRM-P Kontroler airMAX, 1x Gbit, 2GB RAM
CRM-P 372,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti CRM Point CRM-P Kontroler airMAX, 1x Gbit,...
94.
Loading... Ubiquiti EdgePoint EP-R6 router 5x Gbit, 1x SFP, 5x PoE Out, 1x PoE In
EP-R6 397,83 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti EdgePoint EP-R6 router 5x Gbit, 1x SFP, 5x...
95.
Loading... Ubiquiti EdgePoint EP-R8 router 6x Gbit, 2x SFP, 7x PoE Out, 2x PoE In
EP-R8 1 725,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti EdgePoint EP-R8 router 6x Gbit, 2x SFP, 7x...
96.
Loading... Ubiquiti EdgePoint EP-S16 switch 16x Gbit, 2x SFP+, 16x PoE Out,2x PoE In
EP-S16 1 780,43 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti EdgePoint EP-S16 switch 16x Gbit, 2x SFP+,...
97.
Loading... Ubiquiti EdgeRouter ER-8 8x Gbit, 19" Dual-Core 800Mhz, 2GB RAM, 4GB Flash
ER-8 1 068,54 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti EdgeRouter ER-8 8x Gbit, 19" Dual-Core 800Mhz,...
98.
Loading... Ubiquiti EdgeRouter ERLite-3 3x Gbit Dual-Core 500Mhz, 512MB RAM VLAN L3
ERLite-3 321,74 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti EdgeRouter ERLite-3 3x Gbit Dual-Core 500Mhz,...
99.
Loading... Ubiquiti EdgeRouter ERPoE-5 5x Gbit PoE 50W, Dual-Core 500Mhz, 512MB RAM, L3
ERPoE-5 516,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti EdgeRouter ERPoE-5 5x Gbit PoE 50W, Dual-Core...
100.
Loading... Ubiquiti EdgeRouter ERPRO-8 6x Gbit, 19 2x Gbit/SFP, Dual-Core 1GB, 2GB RAM
ERPRO-8 1 330,52 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Ubiquiti EdgeRouter ERPRO-8 6x Gbit, 19 2x Gbit/SFP,...