Producenci
Loading...
Atrybuty
Produkty
Lp Obrazek
1.
Loading... HORED Switch 5 10/100BaseT (4xPoE,  60W)
PS604 144,77 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HORED Switch 5 10/100BaseT (4xPoE, 60W)
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 0 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 0 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
2.
Loading... TG-Net GbE Unmanaged Switch 8 x 1000Base T
S1700D-8G 140,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Unmanaged Switch 8 x 1000Base T
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: Desktop
3.
Loading... NETIS 16 Ports 10/100Mbps Fast Ethernet SwitchPlastic case ST3116P
ST3116P 86,67 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 16 Ports 10/100Mbps Fast Ethernet SwitchPlastic...
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: 1
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: 1 ,Typ obudowy: desktop
4.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 16 x 1000BaseT, 2 x SFP (16 PoE)
P3018M-16PoE-300W-V3 894,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 16 x 1000BaseT, 2 x SFP...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 19"
5.
Loading... HORED Switch 8+1 10/100BaseT (8xPoE, 96W )
PS6081 96W 179,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HORED Switch 8+1 10/100BaseT (8xPoE, 96W )
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 9 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 9 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 9 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 9 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: Desktop
6.
Loading... TG-Net kabel miedziany 10G/3m SFP+-10GE- CU24-3m-V4
SFP+-10GE-CU24-3m-V4 105,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net kabel miedziany 10G/3m SFP+-10GE- CU24-3m-V4
7.
Loading... NETIS 16 Ports 10/100Mbps Rackmount Switch ST3116
ST3116 138,83 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 16 Ports 10/100Mbps Rackmount Switch ST3116
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: 1
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: 1 ,Typ obudowy: rack 19"
8.
Loading... HORED Switch 8+1 10/100BaseT (8xPoE, 120 W)
PS6081 120W 249,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HORED Switch 8+1 10/100BaseT (8xPoE, 120 W)
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 9 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 9 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 9 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 9 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: Desktop
9.
Loading... TG-Net kabel optyczny wzmocniony LC/PC-O M3-10G-MM-3m
LC/PC-OM3-10GE-MM-3m 18,22 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net kabel optyczny wzmocniony LC/PC-O M3-10G-MM-3m
10.
Loading... TG-Net Kabel optyczny aktywny (AOC)15m S FP+-10GE-AOC-15m
SFP+-10GE-AOC-15m 256,56 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Kabel optyczny aktywny (AOC)15m S FP+-10GE-AOC-15m
11.
Loading... TG-Net Kabel optyczny altywny (AOC) 30m SFP+-10GE-AOC-30m
SPF+-10GE-AOC-30m 281,44 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Kabel optyczny altywny (AOC) 30m SFP+-10GE-AOC-30m
12.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 8 x 1000BaseT (4 PoE)
P3008M-4PoE-65W 280,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 8 x 1000BaseT (4 PoE)
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 10"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 10"
13.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 8 x 1000BaseT (8 PoE)
P3008M-8PoE-150W 380,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 8 x 1000BaseT (8 PoE)
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 10"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 10"
14.
Loading... NETIS 24 Ports 10/100Mbps Fast Ethernet Switch Plastic case ST3124P
ST3124P 120,22 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 24 Ports 10/100Mbps Fast Ethernet Switch Plastic...
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: 1
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: 1 ,Typ obudowy: desktop
15.
Loading... HORED Switch 16 10/100BaseT (16xPoE, 250 W)
PS6016 906,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HORED Switch 16 10/100BaseT (16xPoE, 250 W)
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 18 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 16 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 2 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 18 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 16 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 2 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: rack 19"
16.
Loading... TG-Net kabel optyczny wzmocniony LC/PC-G E-MM-3m
LC/PC-GE-MM-3m 17,33 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net kabel optyczny wzmocniony LC/PC-G E-MM-3m
17.
Loading... TG-Net kabel optyczny wzmocniony LC/PC-L C/PC-GE-MM-3m
LC/PC-LC/PC-GE-MM-3m 18,11 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net kabel optyczny wzmocniony LC/PC-L C/PC-GE-MM-3m
18.
Loading... NETIS 24 Ports 10/100Mbps Rack Mountable Switch ST3124
ST3124 171,83 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 24 Ports 10/100Mbps Rack Mountable Switch ST3124
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: 1
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: 1 ,Typ obudowy: rack 19"
19.
Loading... TG-Net moduł do przełącznika 1 x 10G SFP +
S5300-1SFP+ 240,11 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net moduł do przełącznika 1 x 10G SFP +
20.
Loading... NETIS 5 Ports 10/100Mbps Fast Ethernet S witch plastic case ST3105S
ST3105S 22,97 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 5 Ports 10/100Mbps Fast Ethernet S witch plastic...
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: 1
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: 1 ,Typ obudowy: desktop
21.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 24 x 1000BaseT, 2 x SFP (24 PoE)
P3026M-24PoE-450W-V3 960,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 24 x 1000BaseT, 2 x SFP...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 19"
22.
Loading... NETIS 8 Ports 10/100Mbps Fast Ethernet S witch plastic case ST3108S
ST3108S 51,95 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 8 Ports 10/100Mbps Fast Ethernet S witch plastic...
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 0 szt.
  • Warstwa przełączania: 1
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 0 szt. ,Warstwa przełączania: 1 ,Typ obudowy: Desktop
23.
Loading... TG-Net GbE Managed Switch 24 x 1000BaseT , 2 x SFP (24 PoE)
P3026M-24PoE-450W-V4 890,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Managed Switch 24 x 1000BaseT , 2 x SFP...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: rack 19"
24.
Loading... D-Link 5 port 10/100 DlonkGo Unmanaged switch
GO-SW-5E/E 33,43 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: D-Link 5 port 10/100 DlonkGo Unmanaged switch
25.
Loading... TG-Net Moduł do przełacznika 1*10G S5500 -1SFP+
S5500-1SFP+ 505,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Moduł do przełacznika 1*10G S5500 -1SFP+
26.
Loading... NETIS 16 Ports 1000Mbps Rackmount
ST3116G 300,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 16 Ports 1000Mbps Rackmount
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: 1
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: 1 ,Typ obudowy: rack 19"
27.
Loading... TG-Net Redundant modular power supply fo r S6500 Switch S6500-PWR-AC-180
S6500-PWR-AC-180 478,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Redundant modular power supply fo r S6500 Switch...
28.
Loading... TG-Net Redundant modular power supply fo r S6200E/S5500E Switches FWR-AC-72
FWR-AC-72 137,22 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net Redundant modular power supply fo r S6200E/S5500E...
29.
Loading... NETIS 5 Ports 10/100/1000Mbps Gigabit Et hernet Switch plastic case ST3105G
ST3105G 102,50 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 5 Ports 10/100/1000Mbps Gigabit Et hernet Switch...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: 1
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: 1 ,Typ obudowy: desktop
30.
Loading... NETIS 8 Ports 10/100/1000Mbps Gigabit Et hernet Switch plastic case ST3108G
ST3108G 112,33 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 8 Ports 10/100/1000Mbps Gigabit Et hernet Switch...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: 1
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: 1 ,Typ obudowy: desktop
31.
Loading... HP Switch JG926A 1920-24G-PoE+ 370W 24xGIGA PoE+, 4xSFP/GIGA L3
JG926A 2 685,71 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HP Switch JG926A 1920-24G-PoE+ 370W 24xGIGA PoE+,...
32.
Loading... Netgear Smart Switch 24x10/100 PoE 2xGig 2xcombo (RJ45/SFP) 192W
FS728TP-100EUS 1 206,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Netgear Smart Switch 24x10/100 PoE 2xGig 2xcombo (RJ45/SFP)...
33.
Loading... TG-Net wkładka światłowodowa SFP, 1000Ba seLX (LC), SM1310
SFP-GE-LX-SM1310 48,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net wkładka światłowodowa SFP, 1000Ba seLX (LC),...
34.
Loading... TP-Link TL-SF1024 Switch 24x10/100Mbps
TL-SF1024 188,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1024 Switch 24x10/100Mbps
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: rack 19"
35.
Loading... ZyXEL SFP-SX-D Moduł LC SX Multi-Mode Tr ansceiver 850nm, 550m range
SFP-SX-D 209,07 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL SFP-SX-D Moduł LC SX Multi-Mode Tr ansceiver...
36.
Loading... ZyXEL POE12-HP 1-Port GbE PoE Injector 3 0 W 802.3af/at
POE12-HP 166,19 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL POE12-HP 1-Port GbE PoE Injector 3 0 W 802.3af/at
37.
Loading... ZyXEL GS1900-10HP 8-port GbE Smart POE + 2x SFP  Power budget 70W
GS1900-10HP 509,28 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL GS1900-10HP 8-port GbE Smart POE + 2x SFP Power...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
38.
Loading... NETIS 24 Ports 1000Mbps Rackmount
ST3124G 358,73 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 24 Ports 1000Mbps Rackmount
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 0 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: 1
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 0 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: 1 ,Typ obudowy: rack 19"
39.
Loading... ZyXEL ES-108A switch 8-port 10/100Mbps 3 x Qos (!), desktop, metal housing
ES-108AV3 54,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL ES-108A switch 8-port 10/100Mbps 3 x Qos (!),...
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
40.
Loading... ZyXEL GS1900-24HP 24-port GbE Smart POE Power budget 170W
GS1900-24HP 1 131,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL GS1900-24HP 24-port GbE Smart POE Power budget...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
41.
Loading... TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC
TL-SM311LM 155,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC
42.
Loading... TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC
TL-SM311LS 172,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC
43.
Loading... ZyXEL GS-105BV3 switch 5-port 1000Mbps d esktop, metal housing
GS-105BV3 77,73 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL GS-105BV3 switch 5-port 1000Mbps d esktop, metal...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
44.
Loading... ZyXEL GS-105SV2 switch 5-port 1000Mbps 3 QoS ports (1Hight, 2Middle)  plastic
GS-105SV2 70,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL GS-105SV2 switch 5-port 1000Mbps 3 QoS ports...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
45.
Loading... ZyXEL GS1900-48HP 48-port GbE Smart POE 2x SFP Power budget 170W
GS1900-48HP 1 854,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL GS1900-48HP 48-port GbE Smart POE 2x SFP Power...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 50 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 50 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
46.
Loading... ZyXel GS-108BV3 switch 8-port 1000Mbps d esktop, metal housing
GS-108BV3 97,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXel GS-108BV3 switch 8-port 1000Mbps d esktop, metal...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
47.
Loading... ZyXEL GS1900-8HP 8-port GbE Smart POE Po wer budget 70W
GS1900-8HP 466,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL GS1900-8HP 8-port GbE Smart POE Po wer budget...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: desktop
48.
Loading... TP-Link TL-SM321A SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
TL-SM321A 238,89 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SM321A SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
49.
Loading... TP-Link TL-SM321B SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
TL-SM321B 116,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SM321B SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
50.
Loading... ZyXEL GS-108SV2 switch 8-port 1000Mbps 4 QoS ports (2Hight, 2Middle)  plastic
GS-108SV2 89,53 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL GS-108SV2 switch 8-port 1000Mbps 4 QoS ports...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
51.
Loading... ZyXEL GS1920-24HP 24-port GbE Smart POE Switch 4x GbE combo Power budget 375W
GS1920-24HP 1 442,08 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL GS1920-24HP 24-port GbE Smart POE Switch 4x...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
52.
Loading... ZyXEL GS1100-16 switch 16-port 1000Mbps Fanless, 802.3az (Green), 19" rackmount
GS1100-16 278,77 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL GS1100-16 switch 16-port 1000Mbps Fanless, 802.3az...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: rack 19"
53.
Loading... ZyXEL GS1920-48HP 48-port GbE Smart POE 2x SFP, Power budget 370W
GS1920-48HP 2 658,99 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL GS1920-48HP 48-port GbE Smart POE 2x SFP, Power...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 50 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt.
  • Warstwa przełączania: L2 smart
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 50 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 48 szt. ,Warstwa przełączania: L2 smart ,Typ obudowy: rack 19"
54.
Loading... TP-Link MC220L Media Konwerter 1GBE SPF
MC220L 91,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link MC220L Media Konwerter 1GBE SPF
55.
Loading... Mikrotik RouterBoard S+31DLC10D Moduł SFP+ 10G SM LC, 10km, 1310nm
S+31DLC10D 416,77 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S+31DLC10D Moduł SFP+ 10G SM...
56.
Loading... ZyXEL GS1100-24E switch 24-port 1000Mbps desktop/19" rackmount
GS1100-24E 348,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL GS1100-24E switch 24-port 1000Mbps desktop/19"...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: rack 19"
57.
Loading... ZyXEL GS2210-8HP L2 switch 8-por GbE POE 2x GbE (RJ45/SFP) power budget 180W
GS2210-8HP 1 125,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL GS2210-8HP L2 switch 8-por GbE POE 2x GbE (RJ45/SFP)...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 10 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
58.
Loading... ZyXEL GS2210-24HP L2+ switch 24p GbE POE 4x GbE RJ45/open SFP Power budget 375W
GS2210-24HP 2 331,98 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL GS2210-24HP L2+ switch 24p GbE POE 4x GbE RJ45/open...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
59.
Loading... TP-Link TL-SG105 Switch 5p GbE desktop
TL-SG105 74,45 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG105 Switch 5p GbE desktop
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
60.
Loading... Mikrotik RouterBoard S+2332LC10D Para modułów SFP 10G 10km
S+2332LC10D 1 172,51 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S+2332LC10D Para modułów SFP...
61.
Loading... Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D Moduł SFP+ 10G MM LC, 300m, 850nm
S+85DLC03D 177,85 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D Moduł SFP+ 10G MM...
62.
Loading... Zyxel ES-105A switch 5-port 10/100Mbps 2 x QoS (!), desktop, metal housing
ES-105AV3 38,60 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Zyxel ES-105A switch 5-port 10/100Mbps 2 x QoS (!),...
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
63.
Loading... TP-Link TL-SG1016D Switch Rack 16p GbE
TL-SG1016D 277,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1016D Switch Rack 16p GbE
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
64.
Loading... TP-Link TL-SG1008D Switch 8x10/100/1000
TL-SG1008D 86,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1008D Switch 8x10/100/1000
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
65.
Loading... TG-Net GbE Unmanaged Switch 8 x 1000Base T (4 PoE)
P3008-4PoE-65W 220,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net GbE Unmanaged Switch 8 x 1000Base T (4 PoE)
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: 1
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: 1 ,Typ obudowy: Desktop
66.
Loading... Mikrotik RouterBoard S+DA0001 Kabel Direct Attach 1m SFP+ 10G
S+DA0001 98,81 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S+DA0001 Kabel Direct Attach...
67.
Loading... Mikrotik RouterBoard S+DA0003 Kabel Direct Attach 3m SFP+ 10G
S+DA0003 129,75 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S+DA0003 Kabel Direct Attach...
68.
Loading... TP-Link TL-SG1024D 24p GbE Rack
TL-SG1024D 376,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1024D 24p GbE Rack
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
69.
Loading... TP-Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24-Por t PoE+ Gigabit L2 4 Combo SFP
T2600G-28MPS 1 666,66 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24-Por t PoE+ Gigabit...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 28 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: rack 19"
70.
Loading... Mikrotik RouterBoard S-31DLC20D Moduł SFP 1.25G SM LC, 20km, 1350nm
S-31DLC20D 71,52 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S-31DLC20D Moduł SFP 1.25G SM...
71.
Loading... TG-Net 1-Port PoE Output Injector
PSE501G-30W-V2 82,76 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net 1-Port PoE Output Injector
72.
Loading... TP-Link TL-SF1008D Switch 8x10/100Mbps
TL-SF1008D 35,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1008D Switch 8x10/100Mbps
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
73.
Loading... TP-Link TL-SG1005D Switch 5x10/100/1000
TL-SG1005D 55,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1005D Switch 5x10/100/1000
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
74.
Loading... Mikrotik RouterBoard S-3553LC20D Para modułów SFP S-35LC20D + S-53LC20D
S-3553LC20D 216,46 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S-3553LC20D Para modułów SFP...
75.
Loading... Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D Moduł SFP 1.25G MM LC, 550m, 850nm
S-85DLC05D 57,67 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D Moduł SFP 1.25G MM...
76.
Loading... TP-Link TL-SF1005D Switch 5x10/100Mbps
TL-SF1005D 28,34 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1005D Switch 5x10/100Mbps
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
77.
Loading... TG-Net IEEE 802.3af FastEthernet PoE Spl
PD501-12V-15W 40,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net IEEE 802.3af FastEthernet PoE Spl
78.
Loading... Mikrotik RouterBoard S-RJ01 Moduł RJ45 SFP 10/100/1000Mbps
S-RJ01 87,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard S-RJ01 Moduł RJ45 SFP 10/100/1000Mbps
79.
Loading... NETIS 5 Ports 10/100/1000Mbps Gigabit Et hernet Switch plastic case ST3105GS
ST3105GS 64,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 5 Ports 10/100/1000Mbps Gigabit Et hernet Switch...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
80.
Loading... NETIS 8 Ports 10/100/1000Mbps Gigabit Et hernet Switch plastic case ST3108GS
ST3108GS 86,10 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS 8 Ports 10/100/1000Mbps Gigabit Et hernet Switch...
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
81.
Loading... Mikrotik RouterBoard SFPONU Moduł ONU SFP GPON SC 20km
SFPONU 297,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Mikrotik RouterBoard SFPONU Moduł ONU SFP GPON SC...
82.
Loading... TG-Net IEEE 802.3af/at Gigabit PoE Split
PD501G-12V-30W 45,11 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net IEEE 802.3af/at Gigabit PoE Split
83.
Loading... TP-Link TL-SF1016D Switch 16x10/100Mbps
TL-SF1016D 102,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1016D Switch 16x10/100Mbps
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
84.
Loading... Tenda S105 5-port Ethernet Switch
S105 24,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Tenda S105 5-port Ethernet Switch
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
85.
Loading... Tenda S108 8-port Ethernet Switch
S108 29,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Tenda S108 8-port Ethernet Switch
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
86.
Loading... TG-Net IEEE 802.3af Gigabit PoE Splitter
PD501G-12V-15W 43,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TG-Net IEEE 802.3af Gigabit PoE Splitter
87.
Loading... Tenda S16 16-port Fast Switch
S16 73,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Tenda S16 16-port Fast Switch
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
88.
Loading... TP-Link TL-SF1008P Switch 8p 10/100 PoE 4 Port
TL-SF1008P 222,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SF1008P Switch 8p 10/100 PoE 4 Port
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
89.
Loading... Tenda SG105 5-Port Gigabit Desktop Switc h
SG105 45,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Tenda SG105 5-Port Gigabit Desktop Switc h
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: Desktop
90.
Loading... Tenda SG108 8-Port Gigabit Desktop Switch
SG108 73,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Tenda SG108 8-Port Gigabit Desktop Switch
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
91.
Loading... Tenda TEF1005D 5-port 10/100Mbps switch fast ethernet metal
TEF1005D 48,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Tenda TEF1005D 5-port 10/100Mbps switch fast ethernet...
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: Desktop
92.
Loading... TP-Link TL-SG1008P Switch 8p GbE PoE
TL-SG1008P 250,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TL-SG1008P Switch 8p GbE PoE
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: desktop
93.
Loading... ZyXEL ES1100-16P switch 16-port FE POE 8 x PoE (802.3af), rack, 130W
ES1100-16P 493,20 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL ES1100-16P switch 16-port FE POE 8 x PoE (802.3af),...
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 8 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: rack 19"
94.
Loading... Tenda TEF1016D 16-Port 10/100Mbps Switch metal
TEF1016D 105,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Tenda TEF1016D 16-Port 10/100Mbps Switch metal
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 16 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 16 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: Desktop
95.
Loading... Tenda TEF1024D 24-Port 10/100Mbps Switch metal
TEF1024D 121,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Tenda TEF1024D 24-Port 10/100Mbps Switch metal
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: Desktop
96.
Loading... Tenda TEG1005D 5-port Gigabit Switch met al
TEG1005D 56,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Tenda TEG1005D 5-port Gigabit Switch met al
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 5 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 5 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: Desktop
97.
Loading... P3018M-16PoE-300W-v3   : po naprawie
P3018M-16 PoE-RMA 441,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: P3018M-16PoE-300W-v3 : po naprawie
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 14 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 2 szt.
  • Warstwa przełączania: 2
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 16 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 14 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 2 szt. ,Warstwa przełączania: 2 ,Typ obudowy: Desktop
98.
Loading... Tenda TEG1024D 24-port Gigabit Switch
TEG1024D 255,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Tenda TEG1024D 24-port Gigabit Switch
  • Architektura Switcha: GigabitEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: GigabitEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 1000BaseT (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: Desktop
99.
Loading... HORED WEB SMART Switch 24 10/100BaseT, 2 COMBO RJ45/SFP (24xPoE, 440W)
PS1024S 1 572,63 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: HORED WEB SMART Switch 24 10/100BaseT, 2 COMBO RJ45/SFP...
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt.
  • Warstwa przełączania: L2
  • Typ obudowy: Desktop
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 24 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 24 szt. ,Warstwa przełączania: L2 ,Typ obudowy: Desktop
100.
Loading... ZyXEL ES1100-8P switch 16-port FE POE 4x PoE (802.3af),
ES1100-8P 262,68 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZyXEL ES1100-8P switch 16-port FE POE 4x PoE (802.3af),
  • Architektura Switcha: FastEthernet
  • Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt.
  • Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 4 szt.
  • Warstwa przełączania: brak
  • Typ obudowy: rack 19"
Architektura Switcha: FastEthernet ,Ilość portów (w architekturze Switcha): 8 szt. ,Ilość portów 10/100BaseTX (RJ45): 4 szt. ,Warstwa przełączania: brak ,Typ obudowy: rack 19"