Producenci
Loading...
Atrybuty
Produkty
Lp Obrazek
1.
Loading... Huawei MA5608T chassis
MA5608T 100 000,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T chassis
2.
Loading... ZTE F643 FTTH GPON ONU 1 x GE
ZXHN F643 83,64 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE F643 FTTH GPON ONU 1 x GE
3.
Loading... ZTE F660 V6 FTTH GPON ONU 2GE+2FE+POTS+W IFI+USB
ZXHN F660 235,98 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE F660 V6 FTTH GPON ONU 2GE+2FE+POTS+W IFI+USB
4.
Loading... Huawei C++ GPON OLT SFP MODULE
GPON-OLT-CLASS C ++ 50,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei C++ GPON OLT SFP MODULE
5.
Loading... ZTE F460 FTTH GPON ONU + adapter zasilan ia
ZXHN F460 184,71 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE F460 FTTH GPON ONU + adapter zasilan ia
6.
Loading... ZTE F620 FTTH GPON ONU + adapter zasilan ia
ZXHN F620 140,83 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE F620 FTTH GPON ONU + adapter zasilan ia
7.
Loading... ZTE F600 FTTH GPON ONU 1GE + 3FE
ZXHN F600 191,54 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE F600 FTTH GPON ONU 1GE + 3FE
8.
Loading... Huawei Power Board  AC 230V
H801MPWD 3 767,95 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei Power Board AC 230V
9.
Loading... Huawei SFP 1000BASE-DWDM 1,25G, 1310nm 1 0km
SFP1G 77,24 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei SFP 1000BASE-DWDM 1,25G, 1310nm 1 0km
10.
Loading... Huawei MA5608T+MCUD1+ MPWD Huawei MA5608 T + MCUD1and MPWD
MA5608T+MCUD1+MPWD 29 796,60 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T+MCUD1+ MPWD Huawei MA5608 T + MCUD1and...
11.
Loading... Huawei ETP4830 Embedded Power 48V ETP483 0-A1, 2xRB415N, SMU01
ETP4830-KIT 9 400,60 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei ETP4830 Embedded Power 48V ETP483 0-A1, 2xRB415N,...
12.
Loading... Huawei GPFD C+ 16 port GPON Card model:H 80D00GPFD02
02310QMC 8 668,60 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GPFD C+ 16 port GPON Card model:H 80D00GPFD02
13.
Loading... Huawei HG8310M GPON ONU 1X GBE 1X SC/PC
HG8M8310MG01 93,31 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8310M GPON ONU 1X GBE 1X SC/PC
14.
Loading... Huawei MA5608T OLT 2xMCUD, 1xMPWC 2x48V 2xSFP - komplet
MA5608T MCUD MPWC 18 424,15 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T OLT 2xMCUD, 1xMPWC 2x48V 2xSFP - komplet
15.
Loading... Huawei GPFD C++  16 port GPON Card
GPFD C++ 13 291,90 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GPFD C++ 16 port GPON Card
16.
Loading... Huawei X2CS Uplink Board
H80D00X2CS01 2 041,95 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei X2CS Uplink Board
17.
Loading... FiberHome GC8B 8 ports Service Card
GC8B 8 8 955,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome GC8B 8 ports Service Card
18.
Loading... FiberHome GCOB 16 ports Service Card
GCOB 16 11 575,17 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome GCOB 16 ports Service Card
19.
Loading... FiberHome SFU AN5506-01-A
AN5506-01-A 145,50 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome SFU AN5506-01-A
  • Porty WAN: 1 x SC/APC Port
  • Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1 x SC/APC Port ,Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
20.
Loading... FiberHome SFU AN5506-04-DG(U)
AN5506-04-DG(U) 323,73 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome SFU AN5506-04-DG(U)
  • Porty WAN: 1 x SC/APC Port
  • Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 1x USB 2.0
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1 x SC/APC Port ,Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 1x USB 2.0 ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
21.
Loading... FiberHome HU2A Uplink 2x10GE+2xGE
HU2A 2 488,77 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome HU2A Uplink 2x10GE+2xGE
22.
Loading... FiberHome SFU AN5506-04-FAT(U)
AN5506-04-FAT(U) 1 163,97 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome SFU AN5506-04-FAT(U)
  • Porty WAN: 1 x SC/APC Port
  • Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 2 x USB 2.0
  • Porty LAN: 2x FXS RJ11
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1 x SC/APC Port ,Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 2 x USB 2.0 ,Porty LAN: 2x FXS RJ11 ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
23.
Loading... FiberHome HSWA Core Switch & Man. Card
HSWA 4 257,23 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome HSWA Core Switch & Man. Card
24.
Loading... FiberHome SFU AN5506-04-FG(U)
AN5506-04-FG(U) 349,18 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome SFU AN5506-04-FG(U)
  • Porty WAN: 1 x SC/APC Port
  • Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Porty LAN: 1x USB 2.0
  • Porty LAN: 2x FXS RJ11
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1 x SC/APC Port ,Porty LAN: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Porty LAN: 1x USB 2.0 ,Porty LAN: 2x FXS RJ11 ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
25.
Loading... FiberHome DC Power Supply Card
DC PWR 235,22 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome DC Power Supply Card
26.
Loading... FiberHome AN5516-06  Subrack
AN5516-06 Subrack 6 115,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome AN5516-06 Subrack
27.
Loading... NETIS EP8104 EPON 4 port 10/100 1xSC/PC
EP8104 235,32 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS EP8104 EPON 4 port 10/100 1xSC/PC
28.
Loading... NETIS GP8501G GPON 1xGb
GP8501G 322,72 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS GP8501G GPON 1xGb
29.
Loading... NETIS EP8104P 4port 10/100 1xSC/PC 2RJ11
EP8104P 177,86 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS EP8104P 4port 10/100 1xSC/PC 2RJ11
30.
Loading... NETIS GP8501GP GPON 1xGb 1xRJ11
GP8501GP 110,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: NETIS GP8501GP GPON 1xGb 1xRJ11
31.
Loading... TP-Link TX-6610  1-Port Gigabit GPON
TX-6610 141,11 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: TP-Link TX-6610 1-Port Gigabit GPON
  • Porty WAN: 1 x SC/APC Port
  • Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
  • Obsługa WLAN:
  • Złącze anteny zewnętrznej:
Porty WAN: 1 x SC/APC Port ,Porty LAN: 1x 10/100/1000BaseT (RJ45) ,Obsługa WLAN: ,Złącze anteny zewnętrznej:
32.
Loading... Huawei HG8245H ONU ENG FW
HG8245H 446,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8245H ONU ENG FW
33.
Loading... Huawei HG8347R ONU ENG FW
HG8347R 1 150,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8347R ONU ENG FW
34.
Loading... Huawei MA5608T+MCUD/MPWC,1GE
MA5608T,MCUD,MPWC 17 730,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T+MCUD/MPWC,1GE
35.
Loading... Huawei MA5608T with MCUD1 / MPWC, 10G
MA5608T, MCUD1, MPWC 29 500,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5608T with MCUD1 / MPWC, 10G
36.
Loading... Huawei MA5683T 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF
MA5683T SCUN GICF 17 067,55 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5683T 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF
37.
Loading... ZXHN F660 v3  GPON ONU 2GE+2FE+POTS+WIFI +USB
ZXHN F660 v3 236,04 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZXHN F660 v3 GPON ONU 2GE+2FE+POTS+WIFI +USB
38.
Loading... Huawei HG8310M GPON 1xGbit
HG8310M 108,87 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8310M GPON 1xGbit
39.
Loading... Huawei MA5683T 2xPRTE, 2xSCUN
MA5683TnoGICF 33 200,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei MA5683T 2xPRTE, 2xSCUN
40.
Loading... AN5516-06 1xHSWA 1xGU6F 1xPWR
AN5516-06_01 11 037,87 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5516-06 1xHSWA 1xGU6F 1xPWR
41.
Loading... AN5116-06B 1xHSWA 1xGU6F
AN5116-06B_01 11 940,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5116-06B 1xHSWA 1xGU6F
42.
Loading... Huawei HG8546 GPON ONU 1GE+3FE+USB+WIFI GPON
HG8546 144,48 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8546 GPON ONU 1GE+3FE+USB+WIFI GPON
43.
Loading... AN5516-06 2xHSWA 2xGU6F 2xPWR
AN5516-06_02 15 681,20 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5516-06 2xHSWA 2xGU6F 2xPWR
44.
Loading... AN5516-06 1xHSWA 2xGU6F 2xPWR
AN5516-06_03 11 893,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5516-06 1xHSWA 2xGU6F 2xPWR
45.
Loading... ZTE F601 FTTH GPON ONU 1GE+1GPON
F601 116,98 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE F601 FTTH GPON ONU 1GE+1GPON
46.
Loading... ZTE F660 v6  FTTH GPON ONU 2GE+2FE+POTS+WIFI+USB
F660 v6 236,04 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE F660 v6 FTTH GPON ONU 2GE+2FE+POTS+WIFI+USB
47.
Loading... ZTE F600W FTTH GPON ONU LAN 1x GE+3x FE  WIFI, USB 2.0
ZXHN F600W 243,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE F600W FTTH GPON ONU LAN 1x GE+3x FE WIFI, USB...
48.
Loading... AN5516-06 2xHSWA 2xHU2A 2xPWR
AN5516-06_04 18 732,53 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5516-06 2xHSWA 2xHU2A 2xPWR
49.
Loading... AN5116-06B 2xHSWA 2xHU1A
AN5116-06B_04 13 829,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5116-06B 2xHSWA 2xHU1A
50.
Loading... Huawei HG8245 GPON ONU 4GE+2xPOTS+WiFi + USB
HG8245 167,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei HG8245 GPON ONU 4GE+2xPOTS+WiFi + USB
51.
Loading... AN5116-06B 2xHSWA 2xGU6F
AN5116-06B_02 16 290,47 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5116-06B 2xHSWA 2xGU6F
52.
Loading... AN5116-06B 1xHSWA 2xGU6F
AN5116-06B_03 12 523,00 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5116-06B 1xHSWA 2xGU6F
53.
Loading... AN5516-04 2xHSUB 2xPWRD
AN5516-04_02 12 176,14 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5516-04 2xHSUB 2xPWRD
54.
Loading... AN5516-04 1xHSUB 1xPWRD
AN5516-04_01 9 012,87 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AN5516-04 1xHSUB 1xPWRD
55.
Loading... FiberHome HU1A Uplink 1*10GE+4*GE
HU1A 1 468,78 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome HU1A Uplink 1*10GE+4*GE
56.
Loading... FiberHome HSUB Switch & Uplink Card
HSUB 5 331,18 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome HSUB Switch & Uplink Card
57.
Loading... FiberHome PWRA AC Power Supply Card
PWRA 834,65 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: FiberHome PWRA AC Power Supply Card
58.
Loading... Huawei GPBD 8P board with full C++ SFP
GPBD C+ 2 093,30 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: Huawei GPBD 8P board with full C++ SFP
59.
Loading... AC Plug Converter to EU przejscówka zasi lania
Przej. zasilania EU 0,59 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: AC Plug Converter to EU przejscówka zasi lania
60.
Loading... ZTE GTGH C+ C300/C320 16Port
GTGH C+ 3 916,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE GTGH C+ C300/C320 16Port
61.
Loading... ZTE OLT C320 2*SMXA/3 main control board DC power board, 1 RJ45-RS232 cable
ZTE320 2xSMXA/3 DC 22 969,60 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE OLT C320 2*SMXA/3 main control board DC power...
62.
Loading... ZTE OLT C320 1*SMXA/3 main control board AC power board, 1 RJ45-RS232 cable
ZTE320 1xSMXA/3 AC 20 486,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE OLT C320 1*SMXA/3 main control board AC power...
63.
Loading... ZTE OLT C320 2*SMXA/1 main control board DC power board, 1 RJ45-RS232 cable
ZTE320 2xSMXA/1 DC 13 533,43 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE OLT C320 2*SMXA/1 main control board DC power...
64.
Loading... ZTE OLT C320 1*SMXA/1 main control board AC power board, 1 RJ45-RS232 cable
ZTE320 1xSMXA/1 AC 14 402,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE OLT C320 1*SMXA/1 main control board AC power...
65.
Loading... ZTE OLT C300 2xGUFQ, 2xSCXM, 2xPRWG
ZTE300 GUFQ 1G 14 402,57 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE OLT C300 2xGUFQ, 2xSCXM, 2xPRWG
66.
Loading... ZTE OLT C300 2xHUTQ, 2xSCXM, 2xPRWG
ZTE300 HUTQ 10G 15 830,40 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE OLT C300 2xHUTQ, 2xSCXM, 2xPRWG
67.
Loading... ZTE GTGO C+ C300/C320 8 Port
GTGO C+ 4 440,93 zł Dostępność: Magazyn: Dostawa: ZTE GTGO C+ C300/C320 8 Port